Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pieteikties portāla eTwinning.net tiešsaistes kursiem par demokrātisko līdzdalību

26/10/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Aktualizējot šī gada tēmu par demokrātisko līdzdalību, eTwinning.net organizē divus tiešsaistes kursus par demokrātisko līdzdalību un aktīvu jauniešu iesaistīšanos sabiedrībā nozīmīgu jautājumu risināšanā.

Tēma: Demokrātijas tēmas popularizēšana ar eTwinning projektu palīdzību
Norises laiks: 01.11.2019. – 15.11.2019.
Reģistrēšanās periods: 25.10.2019. – 01.11.2019.
Darba valoda: angļu

Tēma: Jauniešu dalība sabiedrībā nozīmīgu jautājumu risināšanā
Norises laiks: 04.11.2019. – 15.11.2019.
Reģistrēšanās periods: 28.10.2019. – 05.11.2019.
Darba valoda: angļu

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes kurss?

Tiešsaistes kursu ideja ir tāda, ka tas ir īss intensīvs kurss, kas piedāvā iepazīties ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt prasmes un neprasa ilgtermiņa laika resursu ieguldījumu. Tie ir izstrādāti arī tā, lai būtu patīkami iegūt mācību pieredzi. Katros tiešsaistes kursos 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Kā piedalīties?

Pieteikums šāda veida kursiem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā profesionālā pilnveide.

Foto: Pixabay.com by geralt (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi