Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pieteikties starptautiskam semināram par Erasmus+ akreditāciju

06/04/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Cilvēki tur četrus milzīgus puzles gabalus
Diva Plavalaguna no Pexels.com

No 2023. gada 22. līdz 25. maijam Īrijas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – tematisko semināru “Erasmus+ akreditācija skolu, profesionālajā un pieaugušo izglītībā” (Accreditation in Erasmus+ (SE, VET & AE)), kas notiks Dublinā, Īrijā.

Seminārs organizēts, lai palīdzētu organizācijām iesniegt augstas kvalitātes akreditācijas pieteikumus.

Semināra laikā dalībnieki:

  • Iemācīsies stratēģiskāk plānot Erasmus+ mobilitātes projektus;
  • veicinās projektu ietekmi organizācijas līmenī;
  • projektu mērķus saskaņos ar Eiropas Savienības izglītības politiku un tās mērķiem.

Semināram aicināti pieteikties skolu (SCH), profesionālās izglītības un apmācības (VET) un pieaugušo izglītības (ADU) iestāžu pārstāvji – skolotāji, direktori u.c. – kuri vēlas pieteikties Erasmus+ akreditācijai nākamajā pieteikšanās termiņā (2023. gada oktobris).

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā. Pasākuma darba valoda – angļu.

Pieteikšanās semināram līdz 2023. gada 14. aprīlim, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv. Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejama 3 vietas.

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (3 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

Pasākums tiek finansēts no 2023. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par TCA pasākumiem: šeit.

Informācijas avots: VIAA

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi