Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pieteikties starptautiskam semināram par maza mēroga partnerības projektu izstrādi

15/04/2024  |  Pieteikšanās mācībām
sieviete tur rokās supldzīti

No 2024. gada 18. līdz 20. jūnijam Lietuvas Erasmus+ nacionālā aģentūra organizē Eiropas Savienības (ES) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) pasākumu – kontaktsemināru “Maza mēroga partnerības projektu kompass: no idejas līdz projektam” (Training seminar for Small-Scale Partnerships “The Project Compass: Navigating Ideas towards Projects”), kas notiks Viļņā, Lietuvā.

Seminārs tiek organizēts ar mērķi iepazīstināt potenciālos Erasmus+ programmas Maza mēroga partnerības projektu pieteicējus ar projektu plānošanas pamatiem, kā arī sniegt iedvesmu starptautisko partnerību veidošanai.

Semināra laikā dalībnieki:

  • iepazīs Erasmus+ Maza mēroga partnerības projektu specifiku;
  • izpētīts un iepazīs dažādus instrumentiem, kas nepieciešami, lai ideju pārvērstu projekta plānā: no idejas pilnveidošanas, inovatīvu produktu nepieciešamības noteikšanas, kvalitātes nodrošināšanas līdz ieguvumu mērīšanai un rezultātu izplatīšanai;
  • veidos jaunus kontaktus un iepazīs potenciālos projektu partnerus;
  • dalīsies pieredzē ar dalībniekiem no citām valstīm.

Semināram aicināti pieteikties vispārējās skolu (SCH), profesionālās (VET) un pieaugušo (ADU) izglītības sektoru pārstāvji, jaunpienācēji vai mazāk pieredzējuši Erasmus+ programmas projektu īstenotāji.

Pasākuma detalizēts apraksts pieejams SALTO mājaslapā. Pasākuma darba valoda – angļu.

Pieteikšanās semināram līdz 2024. gada 1. maijam, iesniedzot šādus dokumentus:

Aizpildīti un parakstīti pieteikuma dokumenti jāiesniedz personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Vaļņu iela 1, 5. stāvs, Rīga, LV-1050. Elektroniskā veidā iesniegti pieteikumi tiek pieņemti, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu (gan organizācijas pārstāvja, gan organizācijas paraksttiesīgās personas), nosūtot uz e-pastu info@viaa.gov.lv.

Valsts izglītības attīstības aģentūra organizēs dalībnieku atlasi, balstoties uz pieteikuma veidlapās norādīto informāciju.

Pieteikuma veidlapa un vērtēšanas kritēriji atrodami Erasmus+ programmas Sadarbības un mācību aktivitātes (TCA) sadaļā Dokumenti un veidlapas.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 3 vietas.

Atbalstītajiem dalībniekiem tiks segti faktiskie ceļa izdevumi no dzīvesvietas līdz TCA pasākuma norises vietai un atpakaļ pēc atgriešanās no TCA pasākuma un atskaites iesniegšanas. Uzturēšanās (2 naktis) un ēdināšanas izmaksas semināra laikā nodrošinās uzņemošā puse. Citas izmaksas sedz pārstāvētā organizācija vai dalībnieks.

Pasākums tiek finansēts no 2024. gada Erasmus+ TCA konkursa budžeta.

Lūdzam iepazīties ar svarīgu informāciju par Erasmus+ TCA pasākumiem šeit.

Papildu informācija:

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi