Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pieteikties tiešsaistes TwinSpace kursam

31/01/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina pieteikties tiešsaistes TwinSpace kursam (ESEP platforma)

Jauno eTwinning platforma joprojām daudziem ir neskaidra un nepazīstama. Lai atbalstītu skolotājus un palīdzēt veiksmīgāk īstenot projektus, aicinām līdz 21. februārim pieteikties tiešsaistes kursam “TwinSpace iespējas un ne tikai”. Kurss norisināsies no 27.februāra līdz 24. martam.

Ja vēlies iepazīt jauno platformu, uzzināt, kā atrast projekta partnerus, kā reģistrēt projektu, kā plānot un iekārtot sava plānotā vai esošā eTwinning projekta tiešsaistes platformu TwinSpace, piesaki savu dalību kursā! Lai piedalītos, nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā, bet jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam, kā arī aicinām pieteikties pārī ar vēl kādu skolotāju, lai mācīties būtu vieglāk.

Pieteikšanās termiņš – 2023. gada 21.februāris (plkst. 9:00), aizpildot tiešsaistes anketu. Katrs pedagogs piesakās atsevišķi, anketā norādot, vai plāno darboties pāri ar kādu kolēģi.

Kursa programma (PDF)

TwinSpace tiešsaistes kursa saturs

Kursa laikā dalībnieki praktiskās tiešsaistes nodarbībās apgūs TwinSpace platformas rīkus, apskatīs drošības un autortiesību jautājumus, iepazīs citus IKT rīkus un izplānos sava TwinSpace iekārtojumu. Kursā paredzētas 4 praktiskās tiešsaistes nodarbības par platformu un citām ar IKT lietošanu projektos saistītām tēmām, kā arī patstāvīgais darbs, lai katrs varētu strādāt savā tempā. Par veiksmīgu dalību kursā dalībnieki saņems apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (20h apjomā).

Prasības pretendentiem

 • Dažādu priekšmetu un vecumposmu skolotājs, kurš plāno īstenot eTwinning projektu
 • Vēlams piesakās kopā ar vēl vienu kolēģi
 • Reģistrējies ESEP (school-education.ec.europa.eu)
 • Ir idejas eTwinning projektiem

Tiešsaistes kursa sasniedzamie rezultāti:

 • Zina tehniskās iespējas, ir tās izmēģinājuši
 • Zina, kas jāņem vērā, izvēloties citus IKT rīkus
 • Ir iepazinušies ar radošās kopienas (creative commons) licenci un autortiesību jautājumiem
 • Zina iespējas lomām un atbildībām, prot pievienot skolēnus un viesus
 • Ir iepazinušies ar labās prakses piemēriem
 • Prot izveidot sava TwinSpace netiķeti
 • Kopā ar pārinieku izveido reāla vai iedomāta TwinSpace plānu

Atsauksmes no iepriekšējā kursa dalībniekiem:

“Liels paldies par šo iespēju, savā tempā, apgūt šo jauno platformu! Ir uzsākts projekts šajā platformā, bet uz priekšu negāja, jo bija neskaidrības. Tagad, pateicoties šim kursam, ir skaidrāka bilde par darāmo turpmāk!”

“Pārinieka man nebija, bet reizēm konsultējos ar I. Veidmani – liels paldies par atbalstu! Man palīdzēja apziņa, ka jebkurā laikā varu uzdot savu jautājumu, noskaidrot nesaprotamās lietas gan Ilzei, gan citiem eTwinning darbiniekiem un saņemt izsmeļošu atbildi un skaidrojumu. Vislielākais ieguvums ir pārliecība, ka darboties Twinspace un īstenot eTwinning projektus ir reāli.”

“Manuprāt, ir pārdomāts kopējais apmācību kursa aktivitāšu plānojums, pārskatāmas apakšlapas un mērķtiecīgi sagatavoti uzdevumi, kas pakāpeniski uzlabo platformas iespēju iepazīšanu. Šāda mācību pieredze iedvesmo, un rosina  turpināt darbošanos eTwinning vidē.”

Vispārīga informācija par tiešsaistes kursu

Tēma: “TwinSpace iespējas un ne tikai”
Laiks: 2023.gada 27.februāris – 24.marts (tiešsaistes tikšanās 27. februārī, 6.martā, 13.martā un 24.martā)
Norises vieta: tiešsaistē, TwinSpace un Zoom platformās
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 60 skolotāji
Kursu vadīs: Liene Millere, eTwinning nacionālais atbalsta dienests

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes kursu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot “Platformas e-kurss”) vai zvanot uz 67356252.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi