Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pirmsskolu pedagogus pieteikties dalībai starptautiskā seminārā Igaunijā

11/08/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Bērns skatās pa binokli

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pirmsskolu pedagogus līdz 18. septembrim pieteikties starptautiskam semināram “Mūsu bērni – topošie novatori”. Dalībai seminārā var pieteikties pedagogi, kuri gatavi īstenot starptautisku projektu savā pirmsskolas izglītības iestādē. Seminār norisināsies no 7. – 9. decembrim Tallinā, Igaunijā.

Pieteikšanās termiņš – šī gada 18. septembris (plkst. 9:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā.

Ko iemācīsies?

Pirmsskolu pedagogiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm un kopīgi diskutēt, kā pārvarēt grūtības un izaicinājumus eTwinning projektu īstenošanā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Semināra laikā paredzēta arī vizīte pirmsskolas izglītības iestādē un nodarbība par robotiku. Semināra tēma vērsta uz bērnu sadarbību ar tehnoloģiju un robotu palīdzību.

Potenciālos dalībniekus ņemt vērā, ka uz semināru ir jāņem līdzi savs portatīvais dators.
Semināru organizē Igaunijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Seminārā piedalīsies 40 pedagogi no Igaunijas, Latvijas, Polijas, Itālijas, Francijas, Kipras, Čehijas, Austrijas, Libānas.

Semināra programmas uzmetums (PDF)

Jautājumus par mācībām var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības Igaunijā”) vai zvanot uz 67356252.

Prasības pretendentiem:

 • Pirmsskolas skolotājs (bērnu vecums – 2-7 gadi);
 • reģistrējies  school-education.ec.europa.eu un ir pievienojis izglītības iestādi savam profilam (ātrā pamācība; izvērstas pamācības un skaidrojumi);
 • ir idejas sadarbības projektiem;
 • var sazināties angļu valodā;
 • pēc semināra gatavs īstenot starptautisku eTwinning projektu savā izglītības iestādē;
 • gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas, kas nav sociālo mediju ieraksti, 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Līgums un izmaksas:

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA), kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot eTwinning projektu,
  • izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas, kas nav sociālo mediju ieraksti, 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 • JSPA sedz semināra transporta izmaksas, dalības maksu, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus un ceļojuma apdrošināšanu.
 • JSPA nodrošina transporta biļetes – pēc līguma slēgšanas JSPA iegādājas un dalībniekam nosūta lidojuma biļetes.
 • JSPA sedz dalībnieka sabiedriskā transporta izmaksas Igaunijā, pēc tam, kad dalībnieks aģentūrai iesniedz transporta biļetes/ čekus.

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Our Children – Future Innovators” (“Mūsu bērni – topošie novatori”)
Organizatori: Igaunijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests
Laiks: 2023. gada 7. – 9. decembris
Vieta: Tallina, Igaunija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 5 skolotāji no Latvijas

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi