Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina pirmsskolu pedagogus pieteikties dalībai starptautiskā seminārā Polijā

01/06/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Bērns rotaļāja sun ceļ torni no spēļu klucīšiem

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pirmsskolu pedagogu komandas, līdz 8.jūnijam pieteikties starptautiskam semināram “Vasaras retrīts pedagogiem: garīgā un emocionālā labbūtība”. Dalībai seminārā var pieteikties pedagogu pāris – viens pieredzējis un viens nepieredzējis eTwinning projektu īstenotājs. Abiem pretendentiem ir jābūt reģistrētiem eTwinning lietotājiem ar interesi īstenot starptautisku eTwinning projektu!

Mācības no 2023. gada 6. līdz 9. jūlijam notiks Jahrankā (Jachranka), Polijā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 8. jūnija (plkst. 9:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā.

Ko iemācīsies?

Seminārā “Vasaras retrīts pedagogiem: garīgā un emocionālā labbūtība” skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm un kopīgi diskutēt, kā pārvarēt grūtības un izaicinājumus eTwinning projektu īstenošanā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Semināra dalībnieki pievērsīsies garīgai un emocionālai labbūtībai pirmsskolās, paralēli projektu metodes apgūšanai un projektu plānošanai, dalībnieki piedalīsies nodarbībās par semināra tēmu un šo faktoru veicināšanu pirmsskolās.

Potenciālos dalībniekus ņemt vērā, ka uz semināru ir jāņem līdzi savs portatīvais dators.
Semināru organizē Polijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Seminārā piedalīsies 40 pedagogi no Polijas, Latvijas, Čehijas, Igaunijas, Gruzijas un Rumānijas.

Semināra programmas uzmetums (PDF)

Jautājumus par mācībām var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības Polijā”) vai zvanot uz 67356252.

Darba kārtība un norises vieta:

 • ceturtdiena, 6. jūlijs (no plkst. 15.30);
 • piektdiena, 7. jūlijs (visu dienu);
 • sestdiena, 8. jūlijs (visu dienu);
 • svētdiena, 9. jūlijs (brokastis viesnīcā un atgriešanās mājās).

Prasības pretendentiem:

 • 2 pirmsskolas skolotāji no vienas  (bērnu vecums – 3-6 gadi);
 • reģistrējušies  school-education.ec.europa.eu un ir pievienojuši izglītības iestādi, apstiprinājuši dalību eTwinning (ātrā pamācība; izvērstas pamācības un skaidrojumi);
 • ir idejas sadarbības projektiem;
 • var sazināties angļu valodā;
 • pēc semināra gatavs īstenot starptautisku eTwinning projektu savā izglītības iestādē;
 • gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas, kas nav sociālo mediju ieraksti, 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Līgums un izmaksas:

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA), kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot eTwinning projektu,
  • izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas, kas nav sociālo mediju ieraksti, 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 • JSPA sedz semināra transporta izmaksas, dalības maksu, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus un ceļojuma apdrošināšanu.
 • JSPA nodrošina transporta biļetes – pēc līguma slēgšanas JSPA iegādājas un dalībniekam nosūta lidojuma biļetes.
 • JSPA sedz dalībnieka sabiedriskā transporta izmaksas Polijā, pēc tam, kad dalībnieks aģentūrai iesniedz transporta biļetes/ čekus.

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Summer Educator Retreat: Mental and emotional well-being” (“Vasaras retrīts pedagogiem: garīgā un emocionālā labbūtība”)
Organizatori: Polijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests
Laiks: 2023. gada 6. – 9. jūlijs
Vieta: Jahranka, Polija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 4 skolotāji no Latvijas jeb 2 skolotāju komandas

 

Fotogrāfijas autors un avots:  Cottonbro studios  no Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi