Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina sākumskolu un pamatskolu skolotājus pieteikties starptautiskam semināram Polijā

14/05/2024  |  Pieteikšanās mācībām
zēni ar lupu pēta koka stumbru

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina sākumskolu un pamatskolu pedagogus, kuri māca skolēnu vecumā no 6 līdz 14 gadiem, līdz 3.jūnijam pieteikties starptautiskam semināram “Vasaras retrīts pedagogiem: āra izglītība ilgtspējīgai labklājībai”. Pretendentiem ir jābūt reģistrētiem eTwinning lietotājiem un pēc semināra jāīsteno starptautisks eTwinning projekts!

Mācības no 2024. gada 4. līdz 7. jūlijam notiks Jahrankā (Jachranka), Polijā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 3. jūnija (plkst. 9:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistēRezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā.

Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas.

Ko iemācīsies?

Seminārā “Vasaras retrīts pedagogiem: āra izglītība ilgtspējīgai labklājībai” skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm un kopīgi diskutēt, kā pārvarēt grūtības un izaicinājumus eTwinning projektu īstenošanā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Potenciālos dalībniekus ņemt vērā, ka uz semināru ir jāņem līdzi savs portatīvais dators.
Semināru organizē Polijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Seminārā piedalīsies 50 pedagogi no Polijas, Spānijas, Libānas, Slovēnijas, Rumānijas, Latvijas, Horvātijas, Maltas, Vācijas, Čehijas, Bulgārijas, Albānijas un Jordānijas.

Semināra programmas uzmetums (PDF)

Jautājumus par mācībām var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības Polijā”) vai zvanot uz 67356252.

Prasības pretendentiem:

 • sākumskola un pamatskolas skolotājs (bērnu vecums – 6-14 gadi);
 • reģistrējušies  school-education.ec.europa.eu un ir pievienojuši izglītības iestādi, apstiprinājuši dalību eTwinning (ātrā pamācībaizvērstas pamācības un skaidrojumi);
 • ir idejas sadarbības projektiem;
 • var sazināties angļu valodā;
 • pēc semināra gatavs īstenot starptautisku eTwinning projektu savā izglītības iestādē;
 • gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas, kas nav sociālo mediju ieraksti, 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Līgums un izmaksas:

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA), kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot eTwinning projektu,
  • izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas, kas nav sociālo mediju ieraksti, 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 • JSPA sedz semināra transporta izmaksas, dalības maksu, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus un ceļojuma apdrošināšanu.
 • JSPA nodrošina transporta biļetes – pēc līguma slēgšanas JSPA iegādājas un dalībniekam nosūta lidojuma biļetes.
 • JSPA sedz dalībnieka sabiedriskā transporta izmaksas Polijā, pēc tam, kad dalībnieks aģentūrai iesniedz transporta biļetes/ čekus.

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Summer Educator Retreat: Sustainable well-being through nature-based education” (“Vasaras retrīts pedagogiem: āra izglītība ilgtspējīgai labklājībai”)
Organizatori: Polijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests
Laiks: 2024. gada 4. – 7. jūlijs
Vieta: Jahranka, Polija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: Latvijas pārstāvjiem seminārā pieejamas 2 vietas

Fotogrāfijas autors un avots: damircudic no Canva.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi