Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina skolotājus piedalīties European Schoolnet tiešsaistes kursā par kosmosu un aeronautiku

08/02/2021  |  Pieteikšanās mācībām

European Schoolnet (EUN) mācību akadēmija sadarbībā ar Aerospace in Class projektu aicina skolotājus piedalīties piecu nedēļu tiešsaistes kursā (MOOC) par kosmosu un aeronautiku, kas sākas jau 2021.gada 15.februārī!

Šajā tiešsaistes kursā skolotāji varēs izveidot paši savu mācību stundu scenāriju ar pārbaudītiem materiāliem no Aerospace in Class projekta, varēs uzzināt skolotāju pieredzi, kā arī papildināt savas zināšanas un prasmes, lai iesaistītu skolēnus dabaszinātņu priekšmetos un kosmosa/ aeronautikas tēmu apguvē.

Kursa moduļi:

  • Kosmoss un aeronautika tavā klasē
  • Pedagoģiskās metodes dabaszinātņu mācīšanai
  • Mācību stundu aktivitāšu plānošana/ sagatavošana
  • Mācību stundu scenārija izveide

Kurss ilgs 5 nedēļas, sākot ar 2021. gada 15.februārī. Lai tajā piedalītos, jāreģistrējas European Schoolnet Academy. Kurss notiek angļu valodā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem European Schoolnet izdotu apliecinājumu par dalību. Kurss ir bezmaksas.

Informācijas avots: European Schoolnet Academy tīmekļa vietne

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi