Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina skolotājus piedalīties European Schoolnet tiešsaistes kursā par kosmosu un astronomiju

13/02/2020  |  Pieteikšanās mācībām

European Schoolnet (EUN) mācību akadēmija sadarbībā ar The SpaceEU projektu aicina skolotājus piedalīties piecu nedēļu tiešsaistes kursā (MOOC) par kosmosu un astronomiju, kas sākas jau 2020.gada 24.februārī!

Tiešsaistes kursa “My Fragile Planet” ideja ir papildināt skolotāju zināšanas, lai saviem skolēniem mācītu ar kosmosu un astronomiju saistītas tēmas.

Šajā kursā dalībnieki mācīsies, iesaistoties izglītojošās aktivitātēs par tādām tēmām kā laika apstākļi, klimats un Zeme. Skolotāji mācīsies, kā stiprināt skolēnu sociālo atbildību saistībā ar klimata pārmaiņām, kā arī kā informēt par karjeras iespējām ar kosmosu saistītajās nozarēs. Turklāt šajā kursā tiks aplūkoti jautājumi par daudzveidību un dzimumu līdzsvaru kosmosa zinātnes jomā.

Kurss ilgs 5 nedēļas, sākot ar 2020. gada 24.februārī. Lai tajā piedalītos, jāreģistrējas European Schoolnet Academy. Kurss notiek angļu valodā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem European Schoolnet izdotu apliecinājumu par dalību. Kurss ir bezmaksas.

Informācijas avots: European Schoolnet Academy tīmekļa vietne

Foto: Pixabay.com by fernandozhiminaicela (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi