Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina skolotājus piedalīties European Schoolnet tiešsaistes kursā par mākslīgo intelektu

01/03/2021  |  Pieteikšanās mācībām

European Schoolnet (EUN) mācību akadēmija sadarbībā ar CodeWeek aicina skolotājus piedalīties piecu nedēļu tiešsaistes kursā (MOOC) par mākslīgo intelektu, kas sākas jau 2021.gada 8.martā!

Šajā tiešsaistes kursā skolotāji varēs iepazīsies ar mākslīgā intelekta pamatelementiem, apgūs, kā definēt mākslīgo intelektu, aplūkos veidus, mākslīgo intelektu jau izmanto mūsu ikdienas dzīvē, un pētīs mākslīgā intelekta iespējas un izaicinājumus mācīšanai un mācībām.

Kursa moduļi:

  • Kas ir mākslīgais intelekts?
  • Mākslīgais intelekts izglītībā?
  • Mākslīgā intelekts ieguvumi un izaicinājumi?

Kurss ilgs 5 nedēļas, sākot ar 2021. gada 8.martu. Lai tajā piedalītos, jāreģistrējas European Schoolnet Academy. Kurss notiek angļu valodā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem European Schoolnet izdotu apliecinājumu par dalību. Kurss ir bezmaksas.

Informācijas avots: European Schoolnet Academy tīmekļa vietne

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi