Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina skolotājus piedalīties SEG vebinārā par digitālajām prasmēm un kompetencēm izglītībā

02/12/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Izglītības portāls School Education Gateway aicina pedagogus decembrī piedalīties bezmaksas vebinārā angļu valodā par digitālajām prasmēm un kompetencēm izglītībā.

Nesenajā Eurydice ziņojumā aprakstīts, cik svarīgi ir attīstīt digitālās prasmes izglītojamajiem un skolotājiem, kā arī mācīšanas, mācīšanās un vērtēšanas procesos pedagoģiski izmantot tehnoloģijas. Šajā vebinārā diskutēs par galvenajiem Eurycide ziņojuma atklājumiem, kas sniedz konkrētus piemērus par to, kā valstis risina dažādus ar digitālajām prasmēm saistītus jautājumus.

Tāpat vebinārā laikā stāstīs praktiskus piemēriem no skolām, kas ir piedalījušās Eiropas Komisijas SELFIE platformā (pieejama arī latviešu valodā), kas palīdz skolām izmantot digitālās tehnoloģijas mācīšanas, mācīšanās un novērtēšanas praksē.

Lai reģistrētos vebināram, jāreģistrējas School Education Gateway portālā. eTwinning lietotāji portāla var autorizēties ar savu eTwinning.net lietotājvārdu un paroli.

Tēma: digitālās prasmes un kompetences izglītībā
Mērķauditorija: pedagogi, skolu vadītāji un citi mācību procesā iesaistītie
Laiks: 2019.gada 10.decembris 18:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu

Informācijas avots: School Education Gateway izglītības portāls
Foto: Pixabay.com by yohoprashant (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi