Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina skolotājus piedalīties SEG vebinārā par mākslīgā intelekta izmantošanu izglītībā

24/02/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Izglītības portāls School Education Gateway aicina pedagogus 27.februārī piedalīties bezmaksas vebinārā angļu valodā par mākslīgā intelekta izmantošanu izglītībā.

Mākslīgais intelekts izglītībā

Kā izskatītos klase, kuru vada mākslīgais intelekts (AI – Artificial intelligence)? Līdz ar jaunu tehnoloģiju attīstību AI kļūst ikdienas dzīves sastāvdaļa arī izglītībā. AI var piedāvāt lieliskas iespējas, lai visiem nodrošinātu kvalitatīvu un iekļaujošu izglītību, sākot no konsultācijām skolēniem līdz pieejamākiem izglītības resursiem. Tādējādi skolotājiem, skolēniem un citiem skolas darbiniekiem ir svarīgi izprast AI pamatus un to, kādas iespējas un problēmas ir saistītas ar digitālo pārveidi.

Kā pieteikties vebināram?

Lai reģistrētos vebināram, jāreģistrējas School Education Gateway portālā. eTwinning lietotāji portāla var autorizēties ar savu eTwinning.net lietotājvārdu un paroli.

Tēma: Mākslīgā intelekta izmantošanu izglītībā
Mērķauditorija: pedagogi, skolu vadītāji un citi mācību procesā iesaistītie
Laiks: 2020.gada 27.februāris 18:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vebināru vada: Marco Neves (Informātikas skolotājs Agrupamento de Escolas da Batalha)

Informācijas avots: School Education Gateway izglītības portāls
Foto: Pixabay.com by geralt (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi