Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina skolotājus piedalīties SEG vebinārā par mākslīgā intelekta izmantošanu izglītībā

24/02/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Izglītības portāls School Education Gateway aicina pedagogus 27.februārī piedalīties bezmaksas vebinārā angļu valodā par mākslīgā intelekta izmantošanu izglītībā.

Mākslīgais intelekts izglītībā

Kā izskatītos klase, kuru vada mākslīgais intelekts (AI – Artificial intelligence)? Līdz ar jaunu tehnoloģiju attīstību AI kļūst ikdienas dzīves sastāvdaļa arī izglītībā. AI var piedāvāt lieliskas iespējas, lai visiem nodrošinātu kvalitatīvu un iekļaujošu izglītību, sākot no konsultācijām skolēniem līdz pieejamākiem izglītības resursiem. Tādējādi skolotājiem, skolēniem un citiem skolas darbiniekiem ir svarīgi izprast AI pamatus un to, kādas iespējas un problēmas ir saistītas ar digitālo pārveidi.

Kā pieteikties vebināram?

Lai reģistrētos vebināram, jāreģistrējas School Education Gateway portālā. eTwinning lietotāji portāla var autorizēties ar savu eTwinning.net lietotājvārdu un paroli.

Tēma: Mākslīgā intelekta izmantošanu izglītībā
Mērķauditorija: pedagogi, skolu vadītāji un citi mācību procesā iesaistītie
Laiks: 2020.gada 27.februāris 18:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vebināru vada: Marco Neves (Informātikas skolotājs Agrupamento de Escolas da Batalha)

Informācijas avots: School Education Gateway izglītības portāls
Foto: Pixabay.com by geralt (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt