Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina skolotājus piedalīties SEG vebinārā par problēmu risināšanu saistībā ar priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu

10/01/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Izglītības portāls School Education Gateway aicina pedagogus 22.janvārī piedalīties bezmaksas vebinārā angļu valodā par problēmu risināšanu saistībā ar priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, izmantojot vienotu pedagoģisko pieeju (whole school approach).

Priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas iemesli ir sarežģīti, tāpēc politikā jāiekļauj dažādi pasākumi, kas apvieno izglītību un sociālo politiku. Eiropas Komisija ir apņēmusies samazināt priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas līmeni zem 10%.

Vebinārā galvenā uzmanība pievērsta priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas novēršanai, izmantojot vienotas pedagoģiskās pieejas ieviešanu, galveno uzmanību pievēršot skolas un citu partneru kopīgai sadarbībai. Vebinārā eksperti iepazīstinās ar teoriju, kā arī savu pieredze un praktiskiem padomiem, kā to īstenot savā iestādē.

Lai reģistrētos vebināram, jāreģistrējas School Education Gateway portālā. eTwinning lietotāji portāla var autorizēties ar savu eTwinning.net lietotājvārdu un paroli.

Tēma: Problēmu risināšanu saistībā ar priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu
Mērķauditorija: pedagogi, skolu vadītāji un citi mācību procesā iesaistītie
Laiks: 2020.gada 22.janvāris 18:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vebināru vada: Dr Kirstin Kerr (University of Manchester); Dr Patsy Hodson (Manchester Communication Academy)

Informācijas avots: School Education Gateway izglītības portāls
Foto: Unsplash.com by Frank Vessia (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi