Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina skolotājus piedalīties SEG vebinārā par skolēnu mobilitāti digitālajā laikmetā

14/12/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Izglītības portāls School Education Gateway aicina pedagogus 16.decembrī piedalīties bezmaksas vebinārā angļu valodā par Erasmus+ projektu skolēnu mobilitāti digitālajā laikmetā.

Vebināra saturs

Mobilitātes pieredze ir izrādījusies būtisks elements skolēnu attīstībā. Mācības kopā ar prasmēm, kas papildina fizisko mobilitāti, var būtiski ietekmēt skolēnu sasniegumus. Pievienojies vebināram, lai uzzinātu vairāk par mobilitātes mācību iespējām un Covid-19 ietekmi uz skolēnu mobilitātes programmu.

Kā pieteikties vebināram?

Lai reģistrētos vebināram, jāreģistrējas School Education Gateway portālā. eTwinning lietotāji portāla var autorizēties ar savu eTwinning.net lietotājvārdu un paroli.

Tēma: Skolēnu mobilitāte digitālajā laikmetā
Mērķauditorija: pedagogi, skolu vadītāji un citi mācību procesā iesaistītie
Laiks: 2020.gada 16.decembris 17:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Vebināru vada: Josef Brunsteiner (skolotājs un skolas direktors no Austrijas ar pieredzi Erasmus+ projektu īstenošanā), Isabelle Lascaud (skolotāja no Francijas, Erasmus+ projektu koordinatore savā skolā)

Informācijas avots: School Education Gateway izglītības portāls

Foto: Pixabay.com by mohamed_hassan (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt