Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina skolotājus piedalīties tiešsaistes kursā par dzīvnieku izmantošanu zinātniskos pētījumos

16/12/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Dzīvnieku izmantošana zinātniskos pētījumos ir kļuvis par svarīgu ES jautājumu, kura risināšana var palīdzēt attīstīt skolēnu kritisko domāšanu, kā arī padarīt tavas ētikas, bioloģijas, filozofijas vai sociālās zinības radošākas. Piedalies European Schoolnet mācību akadēmijas organizētājā piecu nedēļu tiešsaistes kursā par dzīvnieku izmantošanu zinātniskos pētījumos, kas sākas jau 2020.gada 13.janvārī!

Tiešsaistes kurss “The Three Rs and Animal Use in Science” palīdzēt izpētīt ar dzīvnieku izmantošanu zinātnē saistītos 3R principus:

  • Replacement (aizstāšana);
    • dzīvnieku aizstāšana ar citām metodēm, ja iespējams.
  • Reduction (samazināšana);
    • pētniecībā izmantot mazāk dzīvniekus.
  • Refinement (uzlabošana);
    • lai laboratorijas dzīvniekiem mazinātu diskomfortu, izmantojot labāku izmitināšanu, apiešanos un sāpju remdēšanu.

Šis tiešsaistes kurss palīdzēs izprast šos principus un ieteiks praktiskus piemērus, kā tos risināt klasē. Jūs atradīsiet jaunus veidus, kā attīstīt savu studentu kritisko domāšanu, digitālās prasmes un uzlabot viņu izpratni par zinātni.

Kurss ilgs 5 nedēļas, sākot ar 2020. gada 13.janvāri. Lai tajā piedalītos, jāreģistrējas European Schoolnet Academy. Kurss notiek angļu valodā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem European Schoolnet izdotu apliecinājumu par dalību. Kurss ir bezmaksas.

Informācijas avots: European Schoolnet Academy tīmekļa vietne

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi