Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina skolotājus piedalīties tiešsaistes kursā par kopīgu vadību (līderību) skolās

16/01/2020  |  Pieteikšanās mācībām

Nav noslēpums, ka skolas attīstībai un inovācijām nozīmīgu lomu ieņem skolas vadība un kopīga vīzija. Nav iespējams uzlabot skolēnu rezultātus bez veiksmīgas skolēnu, skolotāju un vecāku sadarbības. Veiksmīga, iesaistoša un pilnvarojoša skolu vadība, kas motivē un ietver formālus un neformālus līderus, ir galvenais, lai panāktu pārmaiņas, ko vēlamies redzēt savā skolā. Piedalies European Schoolnet mācību akadēmijas organizētājā piecu nedēļu tiešsaistes kursā par veiksmīgu līderību skolā, kas sākas 2020.gada3.februārī!

Tiešsaistes kursa “Learning Leadership for Change: Shared Leadership in Your School” mērķis ir veicināt skolu vadību un efektīvu tīklošanos. Šis kurss sniegs iespēju iegūt zināšanas par vairākiem kopīgas vadības (līderības) aspektiem teorētiski un to īstenot, vienlaikus mācoties no citām skolu praksēm par šo tēmu un apmainoties ar labu praksi ar citām.

Kurss ilgs 5 nedēļas, sākot ar 2020. gada 3.februāri. Lai tajā piedalītos, jāreģistrējas European Schoolnet Academy. Kurss notiek angļu valodā. Pēc veiksmīgas dalības kursā dalībniekiem saņem European Schoolnet izdotu apliecinājumu par dalību. Kurss ir bezmaksas.

Informācijas avots: European Schoolnet Academy tīmekļa vietne

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi