Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina skolotājus piedalīties vebinārā par aktīvas klases veidošanu sākumskolā

08/02/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros šī gada 27.februārī organizē vebināru, kurā Bauskas sākumskolas skolotāja un eTwinning vēstniece Līga Bajāre dalīsies pieredzē par metodēm un uzdevumiem aktīvas klases veidošanai sākumskolā.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Ja vēlies, atzīmē Facebook, ka “nāksi” uz pasākumu.

Vebināra saturs

Vebinārā Bauskas sākumskolas skolotāja pastāstīs dažādas metodēm, kuras izmanto ikdienas darbā, lai organizētu aktīvu un mūsdienīgu mācību procesu. Labi saplānots darbs dod lielākas iespējas integrēt dažādus mācību priekšmetus, sasniedzot lielākus un jēgpilnākus rezultātus. Parunāsim arī par pozitīvas gaisotnes radīšanu klasē, tās nozīmi ikdienā.

Tēma: “Metodes aktīvas klases veidošanai sākumskolā”
Laiks: 2019.gada 27.februāra plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: eTwinning vēstniece Līga Bajāre

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Foto: Pixabay.com by padrinan (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi