Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina skolotājus piedalīties vebinārā par klases vides iespējām ietekmēt mācību procesu

10/04/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros šī gada 24.aprīlī organizē vebināru, kurā Iespējamās misijas skolotājs Oskars Brikšis stāstīs par to, kā klases vide ietekmē mācību procesu.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Ja vēlies, atzīmē Facebook, ka “nāksi” uz pasākumu.

Vebināra saturs

Klases vides uzlabošana var palīdzēt pedagogiem un skolēniem labāk sasniegt mācību mērķus. Vebinārā apskatīsim dažādas klases vides iekārtošanas un uzlabošanas metodes, piemēram, atgādnes un noteikumi, kā arī kā uzlabot mācību procesu un atvieglot darbu pedagogiem, plānojot resursu novietojumu klases telpā. Apskatīsim dažādus piemērus, kā veiksmīgi iekārtot klases vidi, lai tā būtu pozitīva, motivējoša un veicinātu mācību procesu.

Tēma: “Klases vides iespējas ietekmēt mācību procesu”
Laiks: 2019.gada 24.aprīļa plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: Iespējamās misijas skolotājs Oskars Brikšis

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Foto: Pixabay.com by Skitterphoto (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi