Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina skolotājus piedalīties vebinārā par radošām idejām problēmrisināšanas prasmju attīstīšanai

15/05/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros šī gada 21.maijā organizē vebināru, kurā ar Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas skolotāji Kaspars Antonevičs un Ivars Bahmanis iepazīstinās ar skolas pieredzi un izmantotajām metodēm, kas attīsta 1.-8.klašu skolēnu spēju risināt problēmas.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Ja vēlies, atzīmē Facebook, ka “nāksi” uz pasākumu.

Vebināra saturs

Tiešsaistes semināra laikā klausītājiem būs iespēja iepazīties ar Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas pieredzi un izmantotajām metodēm, kas attīsta 1.-8.klašu skolēnu spēju risināt problēmas. Izmantotā pieeja tiek balstītas pašmācības jeb “eurikas” principā. Nodarbības laikā būs iespēja iepazīties gan ar digitālām, gan analogām metodēm, kas atklāj precizitātes, materiālu īpašību, fizikas un komandas principu lomu problēmu risināšanā. Tiks sniegts ieskats programmēšanas, projektēšanas, papīra projektu, individuālu radošo darbu izstrādes u.c. metožu pielietojumā, lai sasniegtu izvirzīto mērķi.

Tēma: “Radošas idejas problēmrisināšanas prasmju attīstīšanai”
Laiks: 2019.gada 21.maija plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas skolotāji Kaspars Antonevičs un Ivars Bahmanis

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā.

Foto: Pixabay.com by qimono (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi