Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina tiešraidē seko līdzi Eiropas konferencei par klimata pārmaiņām

19/10/2020  |  Notikumi

Šogad eTwinning Eiropas konference, kurā katru gadu piedalās vairāk nekā 500 skolotāju, no 22.līdz 24.oktobrim notiks tiešsaistē un visiem interesentiem būs iespēja tiešraidē sekot līdzi balvu pasniegšanas ceremonijai un galvenajām uzstāšanās par šī gada aktuālo tēmu “Klimata pārmaiņas”. Latviju šajā konferencē pārstāvēs konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2020” finālisti un Nacionālais atbalsta dienests.

Seko līdzi eTwinning Eiropas balvu apbalvošanas ceremonijai

Par eTwinning Eiropas balvām šogad sacentās 932 projekti, kas pieteikti 4 vecuma kategorijās un vairākās speciālajās kategorijās. Ceturtdien, 22.oktobrī 18:30 (pēc Latvijas laika) sāksies tiešraide, kurai vari sekot līdzi arī tu!

Uzvarētājprojektu sarakstu un plašāku informāciju par projektiem atradīsi konferences vietnē.

Seko līdzi konferences atklāšanai un īpašajiem runātājiem

Piektdien, 23.oktobrī seko līdzi konferences tiešraidei, kur uzstāsies:

  • 11:00 – 11:30 (pēc Latvijas laika)

    • Uzruna: Inovāciju, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāre Marija Gabriela (Mariya Gabriel)
    • Atklāšanas uzruna un ievads par klimatu ES: Klāra De La Torre (Clara de la Torre), ģenerāldirektora vietniece, Eiropas Komisijas Klimata politikas ģenerāldirektorāts
  • 11:30 – 12:15 (pēc Latvijas laika)

    • Galvenā uzstāšanās: “Mācīšana pandēmijas laikā: vai vēl ir iespējas uz projektiem balstītai izglītībai” Koens Timmers (Koen Timmers), “Global Teacher Prize 2017 & 2018” finālists un “Teach Sustainable Development Goals” dibinātājvēstnieks.

Plašāku informāciju par konferences pirmo dienu atradīsi konferences vietnē.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt