Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina tiešraidē seko līdzi Eiropas konferencei par klimata pārmaiņām

19/10/2020  |  Notikumi

Šogad eTwinning Eiropas konference, kurā katru gadu piedalās vairāk nekā 500 skolotāju, no 22.līdz 24.oktobrim notiks tiešsaistē un visiem interesentiem būs iespēja tiešraidē sekot līdzi balvu pasniegšanas ceremonijai un galvenajām uzstāšanās par šī gada aktuālo tēmu “Klimata pārmaiņas”. Latviju šajā konferencē pārstāvēs konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2020” finālisti un Nacionālais atbalsta dienests.

Seko līdzi eTwinning Eiropas balvu apbalvošanas ceremonijai

Par eTwinning Eiropas balvām šogad sacentās 932 projekti, kas pieteikti 4 vecuma kategorijās un vairākās speciālajās kategorijās. Ceturtdien, 22.oktobrī 18:30 (pēc Latvijas laika) sāksies tiešraide, kurai vari sekot līdzi arī tu!

Uzvarētājprojektu sarakstu un plašāku informāciju par projektiem atradīsi konferences vietnē.

Seko līdzi konferences atklāšanai un īpašajiem runātājiem

Piektdien, 23.oktobrī seko līdzi konferences tiešraidei, kur uzstāsies:

  • 11:00 – 11:30 (pēc Latvijas laika)

    • Uzruna: Inovāciju, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāre Marija Gabriela (Mariya Gabriel)
    • Atklāšanas uzruna un ievads par klimatu ES: Klāra De La Torre (Clara de la Torre), ģenerāldirektora vietniece, Eiropas Komisijas Klimata politikas ģenerāldirektorāts
  • 11:30 – 12:15 (pēc Latvijas laika)

    • Galvenā uzstāšanās: “Mācīšana pandēmijas laikā: vai vēl ir iespējas uz projektiem balstītai izglītībai” Koens Timmers (Koen Timmers), “Global Teacher Prize 2017 & 2018” finālists un “Teach Sustainable Development Goals” dibinātājvēstnieks.

Plašāku informāciju par konferences pirmo dienu atradīsi konferences vietnē.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi