Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicinām piedalīties “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” programmu rezultātu izplatīšanas konferencē

07/12/2023  |  Notikumi

2023. gada 14. decembrī notiks Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) un Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizēta “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” programmu  (2021-2027) rezultātu izplatīšanas konference “ES programmas: virzītājspēks izaugsmei un ilgtspējai”. Tajā aicinām piedalīties visu izglītības, jaunatnes un sporta jomas pārstāvjus: pašreizējos, bijušos un potenciālos “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu īstenotājus, izglītības un jaunatnes darba organizatorus, politikas veidotājus, sociālos partnerus un citus interesentus.

Konferencē dalīsimies ar līdzšinējiem sasniegumiem programmās “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”, dzirdēsim projektu īstenotāju stāstus un labās prakses piemērus, kā arī izzināsim, kā Eiropas Savienības programmas var veicināt izaugsmi un ilgtspēju, akcentējot visas četras horizontālās prioritātes. Pasākumā notiks arī Eiropas Komisijas iniciatīvas “Eiropas Inovatīvas mācīšanas balva” 2023. gada projektu konkursa laureātu apbalvošana.

Pasākuma norises vieta: Radisson Blue Latvia Conference & Spa Hotel, Elizabetes ielā 55, Rīgā.

Dalībai konferencē aicinām reģistrēties, aizpildot pieteikuma veidlapu līdz 2023. gada 8. decembra plkst. 17.00. Konferences dalībnieku sarakstā iekļautajiem dalībniekiem pēc reģistrācijas slēgšanas uz e-pasta adresēm tiks nosūtīti reģistrēšanās apstiprinājumi.

Konferenci rīko Valsts izglītības attīstības aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” Latvijas nacionālo aģentūru 2023. gada darba programmu ietvaros.

Informācijas avots: JSPA

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi