Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicinām skolotājus piedalīties minikonferencē, lai debatētu par spēļu izmantošana skolā un mācību projektos

08/03/2018  |  Pieteikšanās mācībām

Digitālās nedēļas ietvaros no 21.līdz 23.martam eTwinning organizē mācības skolotājiem par Minecraft spēles izmantošanu mācību procesā. Trīs dienu garumā skolotāju komandas no 12 Latvijas skolām apgūs Minecraft spēles izglītojošās versijas “Minecraft: Education Edition” vidi, kā arī dažādas metodes, kā spēli integrēt dažādos mācību priekšmetos un eTwinning sadarbības projektos.

Ja vēlies klātienē uzzināt Minecraft mācību rezultātus, kā arī kopā ar citiem skolotājiem un Quo Tu Domā pieredzējušiem debatētājiem diskutēt par spēļu izmantošanu izglītībā, līdz 19.martam piesakies dalībai konferencē! Nāc un atbalsti skolotājus, kuri ir gatavi radošām pārmaiņām izglītībā!

Minikonferences programma (PDF)

Lai pieteiktos dalībai konferencē, līdz 19.marta plkst.09:00 jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Pasākuma laikā pieredzējuši debatētāji meklēs argumentus, lai veiksmīgi pārstāvētu gan spēļu izmantošanas atbalstītājus, gan tos, kas uzskata, ka spēļu izmantošana skolā varētu būt bīstama. Aicinām iesaistīties debatēs, lai katrs varētu formulēt savu viedokli un piedalīties tēmas iztirzāšanā. Debates vadīs TEDxRiga līdzdibinātājs un vadītājs, kā arī Brain Games līdzdibinātājs Pāvils Jurjāns.

Minikonferences otrajā daļā mācību dalībnieki sešās komandās prezentēs savas projektu idejas, lai sacenstos par galveno balvu no pasākuma atbalstītājiem – Microsoft Latvia. Klausītāji uzzinās idejas, kā Minecraft apvienot ar eTwinning projektiem un izmantot savā skolā. Pasākums ir lietderīgs visiem skolotājiem un izglītības darbiniekiem, kas vēlas savās stundās integrēt modernās tehnoloģijas un izmantot skolēniem iemīļotu digitālo spēli.

Pasākuma vieta: Microsoft Latvija konferenču zāle, Zaļā iela 1, Rīga
Pasākuma laiks: 12:30 – 16:30
Vietu skaits: līdz 50 personām

Foto: Pixabay.com by pixel2013 (Creative Commons)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi