Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicinām skolotājus piedalīties minikonferencē, lai diskutētu par virtuālās realitātes tehnoloģiju izmantošanu izglītībā

12/03/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Digitālās nedēļas ietvaros no 27.līdz 29.martam eTwinning sadarbībā ar Samsung organizē mācības skolotājiem par virtuālās realitātes (VR) tehnoloģiju izmantošanu mācību procesā. Trīs dienu garumā skolotāju komandām no 12 Latvijas skolām praktiski darbosies ar Samsung Gear VR brillēm, iepazīs dažādas VR platformas un to lietošanas iespējas, kā arī izstrādās eTwinning projektus.

Ja vēlies klātienē uzzināt virtuālās realitātes mācību rezultātus, kā arī kopā ar citiem skolotājiem un VR jomas profesionāļiem diskutēt par virtuālās realitātes tehnoloģiju iespējām izglītībā, līdz 21.martam piesakies dalībai konferencē! Nāc un atbalsti skolotājus, kuri ir gatavi radošām pārmaiņām izglītībā!

Minikonferences programma (PDF)

Lai pieteiktos dalībai konferencē, līdz 25.marta plkst. 09:00 jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Paneļa diskusijā piedalīsies

  • Gunita Kuļikovska, Virtuālās realitātes jaunuzņēmums “Vividly”
    Ekspertīze – Arhitektūra, inovācijas, dizains
  • André Nitzschmann, Virtuālās realitātes jaunuzņēmums “Anatomy Next”
    Ekspertīze – VR izmantošana apmācībām un simulācijām
  • Lana Frančeska Dreimane, LU pedagoģijas doktorantūras programmas studente
    Ekspertīze – VR potenciāls mācīšanās mērķu sasniegšanai, VR mācīšanās saturs un VR pieredžu dizains

12 skolas prezentēs projektu idejas

Minikonferences otrajā daļā mācību dalībnieki sešās komandās prezentēs savas projektu idejas. Klausītāji uzzinās idejas, kā virtuālās realitātes tehnoloģijas apvienot ar eTwinning projektiem un izmantot savā skolā. Pasākums ir lietderīgs visiem skolotājiem un izglītības darbiniekiem, kas vēlas savās stundās integrēt virtuālās realitātes tehnoloģijas.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi