Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Atkārtoti notiks eTwinning.net tiešsaistes seminārs par audio un mūzikas radīšanu eTwinning projektiem

10/12/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Nav jābūt mūziķim, lai veidotu mūziku. Izmantojot bezmaksas programmatūru, jebkurš pats var izveidot savu mūziku, ko pēc tam varat izmantot YouTube video vai prezentāciju veidošanai projekta ietvaros vai mācību procesā.

Šajā eTwinning.net tiešsaistes semināra iemācīsies, kā veidot, producēt un rediģēt audio ierakstus, kā arī kur meklēt bezmaksas audio ierakstus. Tāpat iemācīsies, kā šo mūziku izmantot videoklipiem un prezentācijām un kā augšupielādēt TwinSpace.

Tēma: Mūzika un audio materiāli starpkultūru projektos
Norises laiks: 2019.gada 18.decembris plkst. 19:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu

Kas ir eTwinning.net tiešsaistes seminārs?

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes komunikācijas sesijas eTwinning.net platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām.

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem reģistrētajiem eTwinning skolotājiem. Saite uz pieteikšanos ir katra etwinning.net portālā reģistrētā dalībnieka eTwinning Live vides sadaļā “profesionālā pilnveide”.

Foto: Pixabay.com by Free-Photos (Creative Commons)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt