Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Atrisini mīklas un atklāj Eiropas kultūras mantojuma noslēpumus

09/04/2018  |  Notikumi

eTwinning pavasara kampaņa sākas ar Tiešsaistes misiju – spēli, kurā aicinām piedalīties ikvienu eTwinneri, lai sacenstos par balvām! Tiešsaistes misija saistīta ar šī gada eTwinning tēmu – Eiropas Komisijas aicinājumu nosvinēt Eiropas kultūras daudzveidību Eiropas kultūras mantojuma gadā. Šogad tiešsaistes misijas mērķis ir, ar aizraujošu spēli veicināt izpratni par Eiropas kultūras mantojumu un popularizēt eTwinning aktivitātes skolās.

Tiešsaistes misija ir izstrādāta visu vecumu skolēniem divos vecuma līmeņos 6-12 un 12-18 veciem. To var spēlēt gan eTwinning iesācēji, gan pieredzējuši eTwinning dalībnieki. Katrā kategorijā uzvarējušie skolotāji saņems balvas visai klasei.

Šīs izmeklētāju un dārgumu meklēšanas spēles mērķis ir palīdzēt profesoram Olgaram pārtvert ziņas, kurās pieprasītas Eiropas kultūras mantojuma objektu zādzības!

Skolotājiem un skolēniem būs 8 nedēļas laika, lai atrisinātu sešus dažādus uzdevumus, kas palīdzēs atklāt Eiropas kultūras mantojuma noslēpumus.

Spēlē var piedalīties līdz 2018. gada 8. maijam.

Ja esi gana drosmīgs, pievienojies tiešsaistes misijai savā eTwinning Live! Lai tev izdodas!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt