Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Bezmaksas tiešsaistes kurss angļu valodā par spēļu izmantošanu mācību procesā

08/04/2019  |  Pieteikšanās mācībām

Izglītības portāls School Education Gateway aicina pedagogus piedalīties bezmaksas tiešsaistes kursā “Learning with creativity: Let the game begin!”, kurā varēs uzzināt par spēļu izmantošanas iespējām mācību procesā. Kurss sākas 29.aprīlī!

Lai reģistrētos kursam, jāreģistrējas School Education Gateway portālā. eTwinning lietotāji portāla var autorizēties ar savu eTwinning.net lietotājvārdu un paroli.

Kursa mērķis ir iedrošināt dažādu priekšmetu skolotājus savās stundas izmantot spēļu elementus, parādīt dažādas metodes, kā pielietot spēļu elementus un iesaistīt arī pašus skolēnus spēļu radīšanā.

Tēma: Radoša mācīšanās ar spēļu palīdzību
Mērķauditorija: skolotāji, direktori, citi mācību procesā iesaistītie
Kursa norises laiks: 29.aprīlis – 30.maijs
Darba valoda: angļu

Veiksmīgi pabeidzot kursu, dalībnieki saņems sertifikātu par dalību.

Informācijas avots: School Education Gateway izglītības portāls

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi