Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Bezmaksas vebinārs oktobrī par tiešsaistes rīku izmantošanu mācību procesā

12/10/2017  |  Pieteikšanās mācībām

Ja vēlies uzzināt, kā mācību procesā formatīvai vērtēšanai izmantot tiešsaistes rīkus Plickers un Quizizz, 25.oktobrī piedalies bezmaksas vebinārā eTwinning vēstnieces Ivetas Miltas vadībā! Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Kas ir Plickers un Quizziz?

Plickers un Quizziz ir tiešsaistes rīki, kas ļauj veikt formatīvo vērtēšanu mācību procesa laikā saņemt vērtējumus un analizēt iegūtos datus. Plickers piedāvā iespēju skolēniem atbildēt uz skolotāja uzdotajiem jautājumiem, neizmantojot mobilās ierīces, bet Quizziz piedāvā iespēju ne tikai klātienē veikt anketēšanu un uzdoto uzdevumu pārbaudi, bet arī pildīt mājasdarbus.

Tēma: “Tiešsaistes rīku Quizizz un Plickers pielietojums mācību procesā”
Laiks: 2017.gada 25.oktobris 19:00 – 20:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma AnyMeeting
Nepieciešamais aprīkojums: dators ar pieslēgumu internetam
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200
Vebināru vada: eTwinning vēstniece Iveta Milta

Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu. dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Jautājumus par vebināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning vebinārs”) vai zvanot uz 67358067.

eTwinning vebināri notiek katra mēneša pēdējā trešdienā. Ja vēlies noskatīties iepriekš notikušo vebināru video ierakstus, ieskaties!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt