Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties EK vebinārā “Kā kļūt par eTwinning Skolu – dalīta līderība praksē”

24/01/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Galds ar izkaisītām kancelejas precēm un digitālo planšeti ar eTwinning Skolu logo.

Eiropas Komisija aicina visus interesentus 30. janvārī piedalīties vebinārā How to become an eTwinning School – Shared Leadership in Practice jeb “Kā kļūt par eTwinning Skolu – dalīta līderība praksē”. Šajā vebinārā galvenā uzmanība tiek pievērsta runātāja Donala Oreilija (Donal O Reilly) kā pedagoga pieredzei par eTwinning/Erasmus+ projektu ieviešanu skolā.  Vebinārs ir bezmaksas.

Par vebināru

Donals Oreilijs no 2007. līdz 2019. gadam ieņēma līdera lomu Kilorglinas Kopienas koledžā (Killorglin Community College) Īrijā. Šajā laikā skolā ieviesa daudzas izmaiņas personālas sastāvā, studentu skaitā un mācību metodoloģijā. 2016. gadā Donals sāka eksperimentēt ar eTwinning ar saviem skolēniem un uzreiz saprata iespējamo ieguvumu, ko tas sniedz gan klasē, gan ārpus tās. Tajā pašā gadā Donals kļuva par savas nacionālās aģentūras eTwinning vēstnieku un daudz laika veltīja Īrijas un Eiropas skolotāju atbalstam viņu eTwinning ceļojumā. 2019. gadā Kilorglinas Kopienas koledža saņēma eTwinning skolas zīmi, un šodien tā turpina lielu uzmanību pievērst eTwinning un Erasmus+.

Vebināra vadītājs

Donals ir absolvējis Limerikas Universitāti Īrijā, kur ieguva bakalaura grādu pedagoģijā. Lielu daļu savas agrīnās karjeras veltīja skolotāju profesionalitās pilveides  attīstīšanai, izmantojot Inženiertehnoloģiju skolotāju asociāciju un skolotāju profesionālos tīklus. Vēlāk Limerikas Universitātē viņš ieguva maģistra grādu pedagoģijā un attīstīja interesi pētniecībā.

Īsumā par vebināru

Tēma: How to become an eTwinning School – Shared Leadership in Practice
Norises datums: 30.01.2023.
Laiks: 18:00 – 19:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: pedagogi, pedagoģijas pasniedzēji, profesori, pedagoģijas studenti, kuri strādā, apmāca vai apgūst pedagoģiju visos bērnu/skolēnu vecumposmos

Kā piedalīties?

Pieteikties vebināram ir iespējams visiem interesentiem ar piekļuvi European School Education platformai vai EU Academy. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts, ja tāds vēl nav. Pamācība, kā izveidot EU Login kontu.  Vebinārs ir bezmaksas.

 

Informācija no: European School Education Platform

Attēla autors un avots: olia danilevich no Pexels.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi