Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aktivitāšu vadītājiem un dalībniekiem iespēja pieteikties dalībai 2023. gada hakatonā

21/07/2023  |  Aktuāli izglītībā
Hakatons

2023. gadā no 6. līdz 13. novembrim otro reizi norisināsies Eiropas Komisijas organizētais hakatons “DigiEduHack”, kura laikā katrs dalībnieks un komanda meklēs jaunus risinājumus digitālās izglītības izaicinājumiem. Gan dalībnieki, gan aktivitāšu organizatori aicinātie pieteikties dalībai hakatonā. Šī gada tēma ir “Cilvēki digitālās izglītības centrā”.

Kas ir hakatons?

Hakatons ir pasākums, kurā dalībnieki salīdzinoši īsā laikā iesaistās kopīgā darbā par konkrētu tēmu, lai līdz pasākuma beigām radītu jaunas idejas un praktiskus risinājumus. Digitālās izglītības hakatons “DigiEduHack” koncentrējas uz izglītības nākotni digitālajā laikmetā. Tās ikgadējā tēma 2023. gadā ir “Cilvēki digitālās izglītības centrā”. Tā mērķis ir identificēt galvenās problēmas digitālajā izglītībā un meklēt risinājumus (tehniskus un citus) dažādās disciplīnās un organizācijās.

Eiropas Komisijas Digitālās izglītības rīcības plāna 2021.–2027. gadam vadošā iniciatīva “DigiEduHack” iesaista izglītības iestādes un organizācijas inovatīvu ideju konkursā. Dalībnieku vidū ir skolas, augstākās izglītības iestādes, NVO, inovāciju centri, pētniecības laboratorijas, valsts iestādes un privātā sektora pārstāvji. Uzņemošās organizācijas un dalībnieki tiek atbalstīti ar vairākām mācību iespējām un kopienas veidošanas aktivitātēm.

Plašāk par hakatonu var lasīt “DigiEduHack” mājas lapā.

Pasākumi

Hakatons ietver vairākus daudzus maza un liela mēroga pasākumus. Jebkurš var pieteikties organizēt pasākumu. Hakatona noslēgumā četras komandas sacentīsies par “Digital Education Hackathon Global Awards” balvu un saņems mērķtiecīgu atbalstu saviem “DigiEduHack” izstrādātajiem risinājumiem, ko ņemt līdzi nākotnē.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet vietni un sekojiet iniciatīvas sociālo mediju kontiem (Twitter / LinkedIn / Facebook / Instagram).

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi