Izvēlne

Edurio anketa

Ja vēlies uzzināt, ko skolēni ieguva no Tava organizētā projekta, izmanto tiešsaistes aptauju, ko esam izveidojuši sadarbībā ar Edurio! Tā ir vienkārša un ļaus Tev izvērtēt skolēnu ieguvumos, darbojoties projektā

arrow down

Edurio piedāvā eTwinning projektu īstenotājiem izmantot jau gatavu anketu, lai iegūtu atgriezenisko saiti no skolēniem un izvērtētu skolēnu ieguvumus no piedalīšanās eTwinning projektā. Aptaujā ietilpst 11 jautājumi, kas ir īpaši izstrādāti un formulēti, lai atbilstu eTwinning projektu vērtēšanas kritērijiem, būtu īsi un viegli uztverami dažāda vecuma skolēniem. Aptaujā tiek analizēta skolēnu iesaiste, projekta sasaiste ar mācību darbu, sadarbība un IKT prasmes.
Kad skolēni aizpildījuši anketu, skolotājs var ērti apskatīt rezultātus un izdarīt secinājumus par skolēnu līdzdalību projektā. Tā kā aptauja ir izveidota pēc eTwinning projektu vērtēšanas kritērijiem, tā ir lielisks rīks, lai analizētu un uzlabotu darbu ar projektu metodi.
Pamācība, kā izveidot aptauju (PDF)

 

 

Mērķis
Process
Ieguvumi

Anketas mērķis ir Izvērtēt skolēnu ieguvumus no piedalīšanās eTwinning projektā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.