Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina tiešraidē sekot līdzi Eiropas konferencei par medijpratību un dezinformāciju

13/10/2021  |  Notikumi

Jau otro gadu eTwinning Eiropas konference, kurā katru gadu piedalās vairāk nekā 500 skolotāju, norisināsies tiešsaistē no 28. līdz 30.oktobrim. Visiem interesentiem būs iespēja sekot līdzi balvu pasniegšanas ceremonijai un atklāšanas uzrunām par šī gada aktuālo tēmu “Medijpratība un dezinformācija — pārmaiņu veicināšana ar eTwinning palīdzību”. Latviju šajā konferencē pārstāvēs konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2021” finālisti un Nacionālais atbalsta dienests.

Šogad eTwinning konference pievērsīs uzmanību medijpratībai, no vienas puses, un to, kā risināt dezinformācijas un nepatiesu ziņu problēmu, no otras puses. eTwinneri tiks aicināti dalīties ar savu pieredzi un pieeju šim fundamentālajam dzīves principam digitālajā laikmetā, mācot saviem skolēniem uzņemties kontroli un netikt kontrolētiem digitālajā pasaulē.

Seko līdzi eTwinning Eiropas balvu apbalvošanas ceremonijai

Par eTwinning Eiropas balvām šogad sacentās 870 projekti, kas pieteikti 4 vecuma kategorijās un piecās speciālajās kategorijās. Ceturtdien, 28.oktobrī 19:30 (pēc Latvijas laika) sāksies tiešraide, kurai vari sekot līdzi arī tu!

Uzvarētājprojektu sarakstu un plašāku informāciju par projektiem atradīsi konferences vietnē.

Seko līdzi konferences atklāšanai un īpašajiem runātājiem

Ceturtdien, 28.oktobrī seko līdzi konferences tiešraidei, kur uzstāsies:

  • 18:00 – 19:15 (pēc Latvijas laika)
    • Uzruna: Eiropas Komisijas Izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras ģenerāldirektorāta ģenerāldirektore Temis Kristofidu (Themis Christophidou)
    • Atklāšanas uzruna un ievads par medijpratību un dezinformāciju: Zeinepa Tufekdži (Zeynep Tufekci), socioloģijas, sociālo mediju un tehnoloģiju profesore un New York Times autore.
  • 19:30 – 21:00 (pēc Latvijas laika)
    • eTwinning Eiropas balvas 2021 uzvarētāju apbalvošana! Balvu pasniegs Eiropas Komisijas un Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūras pārstāvji. Seko līdzi tiešraidei un apskati uzvarētājprojektus!

Plašāku informāciju par konferences pirmo dienu atradīsi konferences vietnē.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi