Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties EK vebinārā par digitālajām un palīgtehnoloģijām iekļaujošas vides veicināšani

17/04/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Koka rotaļlieta, ar kuru mācās skaitīt.
Karolina Grabowska no Pexels.com

Eiropas Komisija aicina visus interesentus 26. aprīlī piedalīties vebinārā par digitālajām un palīgtehnoloģijām iekļaujošas vides veicināšani pirmsskolas izglītības iestādēs. Vebināra mērķis ir veicināt pedagogu prasmes uz zināšanas par to, ka digitālās un palīgtehnoloģijas var atvieglot darbu izglītības iestādēs un to, kā veicināt iekļaujošāku vidi. Vebinārs ir bezmaksas.

Par vebināru

Projekta “SKATE: Skills & Knowledge on Assistive Technology” mērķis ir veicināt jaunas prasmes un zināšanas pirmsskolas izglītības (ECEC) pedagogiem, lai paaugstinātu izglītības kvalitāti visiem izglītojamajiem, izmantojot digitālās un palīgtehnoloģijas. Dalībniekiem tiks sniegta informācija par teorētisko pamatojumu un praktiskām vadlīnijām, padomiem un resursiem, kas izmantoti projekta rezultātu izstrādē, lai ļautu pedagogiem kartēt, novērtēt un ieviest novatoriskas pieejas iekļaujošām digitālajām un palīgtehnoloģijām pirmsskolās.

Vebināra vadītāji

Ksantija Aristidū (Xanthia Aristidou) ir vecākā projektu vadītāja CARDET un zinātniskā līdzstrādniece Kipras Eiropas Universitātē. Viņas pētnieciskās intereses ir saistītas ar identitātes pētījumiem, multi/starpkultūru izglītību, iekļaujošu izglītību, kultūras studijām, agrīnās bērnības izglītību un diskursīvām etnogrāfiskām metodēm.

Katerīna Morvou (Katerina Mavrou) ir Kipras Eiropas Universitātes iekļaujošās izglītības un palīgtehnoloģiju asociētā profesore. Viņai ir doktora grāds tehnoloģiju un iekļaujošās izglītības jomā (Birmingemas Universitāte), maģistra grāds speciālajās vajadzībās un attīstībā (Mančestras universitāte) un bakalaura grāds pamatizglītībā (Kipras Universitāte), kā arī profesionālais sertifikāts palīgtehnoloģijās. Viņa strādāja par speciālās pamatizglītības skolotāju un par palīgtehnoloģiju koordinatori Izglītības un kultūras ministrijā. Viņas pētnieciskās intereses koncentrējas uz palīgtehnoloģijām iekļaujošai izglītībai, iekļaujošas izglītības politiku un praksi, kā arī tehnoloģiju un invaliditātes politiku un praksi.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Empowering Early Childhood Education Teachers for Implementing Digital and Assistive Technologies for Inclusive Education”
Laiks:
 2023.gada 26. aprīlis plkst. 17:00 – 18:00 (pēc LV laika)
Norises vieta: MS Teams
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam
Darba valoda: angļu
Maksimālais dalībnieku skaits: 200

Informācija avots: ESEP

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi