Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties EK vebinārā par atbalstošas vides radīšanu skolās

12/12/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Stilizētu zaļu koka cilvēciņu grupa uz zaļa fona.

Eiropas Komisija aicina visus interesentus 13. decembrī piedalīties vebinārā Peers as the Significant Other” jeb “Atbalsts skolās un vienaudžu ietekme uz skolēnu sasniegumiem”. Šis vebinārs piedāvās dažas idejas un aicinās dalībniekus dalīties ar savām, lai skolotāji būtu labāk sagatavoti atbalstošas ​​vides radīšanai skolās. Vebinārs ir bezmaksas.

Par vebināru

Kā teica Aristotelis: “Cilvēks ir sabiedrisks dzīvnieks.” Cilvēki mijiedarbojas viens ar otru, dziļi ietekmējot viens otra dzīvi, tas notiek visur – uz ielām, ģimenēs, skolās utt.  Šajā vebinārā dalībnieki uzzinās par savstarpējo attiecību nozīmīgu izglītības vidē un apspriedīs tādus jautājumus, kā skolēni ietekmē viens otru? Ko mēs varam darīt, lai ar vienaudžu ietekmes palīdzību, palielinātu skolēnu motivāciju mācīties, vairotu pozitīvu uzvedību un labākus akadēmiskos sniegumus?

Vebināra vadītāja

Kornēlija Lohiņova (Kornélia Lohyňová, Slovākija) ir pasniedzēja Viesnīcu akadēmijā Bratislavā, Slovākijā. Kornēlija ir eTwinning vēstniece un eTwinning grupas “Uzņēmējdarbība izglītībā” moderatore. Viņas mācību programmā tiek izmantotas ārpusskolas aktivitātes un starptautiski projekti kā līdzeklis skolēnu iesaistīšanai mācību programmā. Kornēlija ir godalgotu projektu un tiešsaistes un klātienes profesionālās pilnveides kursu autore, kas koncentrējas uz uzņēmējdarbības izglītību, SEL, dzīves kompetencēm un PBL. Viņa uzstājas konferencēs un vada seminārus un vebinārus pedagogiem. Viņa ir Microsoft inovatīvu pedagogu eksperte.

Īsumā par vebināru

Tēma: “Peers as the Significant Other”
Norises datums: 13.12.2022.
Laiks: 18:00 – 19:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: pedagogi, pedagoģijas pasniedzēji, profesori, pedagoģijas studenti, kuri strādā, apmāca vai apgūst pedagoģiju visos bērnu/skolēnu vecumposmos

Kā piedalīties?

Pieteikties vebināram ir iespējams visiem interesentiem ar piekļuvi European School Education platformai vai EU Academy. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts, ja tāds vēl nav. Pamācība, kā izveidot EU Login kontu.  Vebinārs ir bezmaksas.

 

Informācija no: European School Education Platform

Attēla autors un avots: DS Stories no Pixabay.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi