Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties EK vebinārā par mākslīgo intelektu skolēnu iesaistei un motivācijai

21/03/2024  |  Pieteikšanās mācībām

Eiropas Komisija aicina visus interesentus 12. aprīlī plkst. 17:00 (pēc LV laika) piedalīties vebinārā “Artificial intelligence for student engagement and motivation” jeb “Mākslīgais intelekts (MI) skolēnu iesaistei un motivācijai”. Šajā vebinārā  izpētīs MI lomu izglītībā un to, kā MI rīkus var izmantot, lai veicinātu skolēnu iesaistīšanos, izmantojot personalizētu mācību pieredzi, diskusijas, starpkultūru izpratni un eTwinning. Viņa dalīsies praktisku aktivitāšu piemēros, lai izveidotu izglītojošas aktivitātes eTwinning projektiem. Vebinārs ir bezmaksas.

Par vebināru

Pievienojieties izglītojošam vebināram, kurā iedziļināsies mākslīgā intelekta potenciālā izglītībā, jo īpaši eTwinning projektu īstenošanā. Vebinārā Simona Fīgele (Simone Pfliegel) runās par MI lomu izglītībā un to, kā MI rīkus var izmantot, lai veicinātu skolēnu iesaistīšanos, izmantojot personalizētu mācību pieredzi, diskusijas, starpkultūru izpratni un eTwinning. Viņa dalīsies ar padomiem efektīvu vaicājumu izveidošanai un praktisku aktivitāšu piemēros, lai izveidotu izglītojošas aktivitātes eTwinning projektiem.

Saite uz reģistrāciju.

Vebināra vadītāja

Simona Fīgele (Simone Pfliegel) bija angļu, vācu valodas skolotājā, kā arī filozofijas un ētikas skolotāja Vācijā no 2004. līdz 2018. gadam, kad pirmo reizi iepazisnās ar eTwinning un Erasmus+. Simone bija arī eTwinning un Erasmus+ vēstniece Bavārijā/Vācijā. Viņa ir vadījusi tālākizglītības kursus cilvēkiem, lai apgūtu vācu valodu kā svešvalodu, STEM un ekoloģiju, kā arī apzinātību Vācijas NA, PAD, Bonnā un 2018. gada septembrī pārgāja uz PASCH Skolu Ziemeļrietumeiropā koordinatores amatu Gētes institūtā Londonā, kur viņa vada (Erasmus+) projektus VR un AR valodu attīstībai. Turklāt Simona ir arī dizaina domāšanas vēstniece, eTwinning projekta komplekta autore ētikas priekšmetam un izdevniecības Auer-Verlag izdevuma par labākajiem mākslīgā intelekta rīkiem vācu valodas stundām.

Īsumā par vebināru

Tēma: “Artificial intelligence for student engagement and motivation” 
Norises datums: 12.04.2024.
Laiks: 17:00 – 18:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: pedagogi, studenti

Kā piedalīties?

Pieteikties vebināram ir iespējams visiem interesentiem ar piekļuvi European School Education platformai. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts, ja tāds vēl nav. Pamācība, kā izveidot EU Login kontu.  Vebinārs ir bezmaksas.

 

Informācija no: European School Education Platform

Attēla autos un avots: Just Super no Getty Images caur Canva.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi