Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties EK vebinārā “Veselības pratība skolās”

29/11/2022  |  Pieteikšanās mācībām
Aicina piedalīties EK vebinārā “Veselības pratība skolās”

Eiropas Komisija aicina visus interesentus 6. decembrī piedalīties vebinārā “Health Literacy at Schools” jeb “Veselības pratība skolās”, kura laikā jomas eksperts Orkans Okans dalīsies ar veselības pratības veicināšanu skolās un skolēnu vidū. Vebinārs ir bezmaksas.

Par vebināru

Veselības pratība ir salīdzinoši jauns jēdziens sabiedrības veselībā un veselības veicināšanā. Veselības pratība palīdz bērniem kļūt kompetentākiem izprast un pielietot informāciju par veselību un uzzināt, kā viņi var to izmantot, lai izdarītu informētu izvēli par savu veselību.

Skolotāji ir īpaši svarīgi veselības pratības mācīšanā ne tikai tāpēc, ka viņi ir pedagogi, bet arī viņu skolēni uzskata par paraugu. Vebinārs iepazīstinās ar veselības pratības jēdzienu saistībā ar veselības veicināšanu un izglītību skolās. Tādējādi šajā vebinārā dalībnieki uzzinās par jaunākajiem pētījumu rezultātiem, apskatīs praktiskus piemērus un apspriedīs turpmākos virzienus attiecībā uz veselības pratību skolās.

Vebināra vadītājs

Dr. phil Orkans Okans ir veselības pratības profesors Minhenes Tehniskās universitātes Sporta un veselības zinātņu katedrā Vācijā. Viņam ir liela pieredze pētniecībā, praksē un politikā par veselības pratību, koncentrējoties uz bērniem, pusaudžiem un skolām. Minhenes Tehniskās universitātes katedrā pasniedz veselības pratību, veselības veicināšanu un profilaksi bakalaura un maģistra Veselības zinātņu programmā. Orkans ir Starptautiskās veselības pratības asociācijas viceprezidents, IUHPE globālās veselības pratības darba grupas loceklis, EUPHA veselības pratības darba grupas priekšsēdētājs, Vācijas Nacionālā rīcības plāna veselības pratības jomā loceklis un Vācijas loceklis.

Īsumā par kursu

Tēma: “Health Literacy at Schools”
Norises datums: 6.12.2022.
Laiks: 18:00 – 19:00 (pēc LV laika)
Darba valoda: angļu
Mērķauditorija: pedagogi, pedagoģijas pasniedzēji, profesori, pedagoģijas studenti, kuri strādā, apmāca vai apgūst pedagoģiju no 1. līdz 12. klasei

Kā piedalīties?

Pieteikties vebināram ir iespējams visiem interesentiem ar piekļuvi European School Education platformai vai EU Academy. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts, ja tāds vēl nav. Pamācība, kā izveidot EU Login kontu.  Vebinārs ir bezmaksas.

 

Informācija no: European School Education Platform

Attēla autors un avots: Megan Rexazin no Pixabay.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi