Izvēlne

European School Edcucation platformas mācības

European School Education platforma un EU Academy piedāvā apgūt Tevi interesējošās tēmas tiešsaistē, neizejot no mājām. Izvēlies kādu no piedāvātajiem tiešsaistes semināriem vai vairāku nedēļu mācībām, piedalies, gūsti zināšanas un saņem sertifikātu par padarīto!

Uz leju

Populārākās profesionālās pilnveides iespējas, ko piedāvā eTwinning Centrālais atbalsta dienests, ir tiešsaistes kursi (OC- Online Course) un tiešsaistes semināri (OS-Online Seminars). Pieteikšanās kursiem un semināriem – autorizējoties EU Academy portālā vai European School Education platformā un apskati “Profesionālās pirlnveides” sadaļu. Pēc veiksmīgas apmācību vai semināra beigšanas, dalībnieki saņem apliecinājumu par dalību.

 

Tiešsaistes kursi ir īsi, intensīvi pasākumi tiešsaistē, kas iepazīstina ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt iemaņas un neprasa lielu laika ieguldījumu.

Katrās tiešsaistes apmācības 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē, un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi