Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

eTwinning aktivitāte mācību gada sākumam – apmeklē jauno platformu un iegūsti eTwinning kalendāru!

10/08/2022  |  Notikumi
eTwinning aktivitāte mācību gada sākumam – apmeklē jauno platformu un iegūsti eTwinning kalendāru!

Šī gada jūnijā tika atklāta ilgi gaidītā jaunā Eiropas Skolu izglītības platforma (Eurpean School Education platform), kura apvieno Eiropas Komisijas tīmekļa vietnes eTwinning un School Education Gateway (SEG). Viss saturs un pakalpojumi no abām vietnēm turpmāk būs pieejams vienuviet. Turpmāk tīklošanās, profesionālās pilnveides iespējas, izglītojoši raksti un citas aktivitātes būs pieejami jaunajā platformā, bet projektu īstenošana un grupas – tikai platformas eTwinning sadaļā.

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina skolotājus pamazām iepazīties ar Eiropas Skolu izglītības platformu un sākt to apmeklēt, pētīt un izmēģināt. Esi proaktīvs un pretendē uz iespēju saņemt eTwinning Skolotāja kalendāru 2022./2023. mācību gadam! Lai gan platforma joprojām ir izstrādes stadijā un daudzas iespējas nav pieejamas, ir īpaši padomāts par eTwinneriem. Visi pedagogi, bibliotekāri, skolu vadība, atbalsta personāls var reģistrēties un jau tagad īstenot sadarbības projektus.

Par aktivitāti

Šogad eTwinning Nacionālajam atbalsta dienestam ir lieliska iespēja nelielam skaitam eTwinneru dāvināt jauno Skolotāju kalendāru 2022./2023. mācību gadam! Lai to saņemtu, mēs aicinām pedagogus autorizēties jaunajā platformā, sekojot konkrētiem soļiem, kuri norādīti zemāk. Aktivitātes mērķis ir palīdzēt pedagogiem saglabāt savus eTwinning portfolio. Pedagogu līdz šim paveiktais – projekti, Nacionālie un Eiropas kvalitāte sertifikāti, aktīvās grupas – ir pārcelts uz jauno platformu. Lai šai informācijai piekļūtu, pedagogiem ir jāseko šiem soļiem:

  • Jāpārliecinās, ar kuru e-pastu ir reģistrēts etwinning.net lietotāja profils.
  • Ar to e-pastu jāizveido EU Login konts (pamācība). Cita e-pasta adrese nederēs, jo datu sinhronizācija notiks tikai tad, ja e-pasts EU Login sakritīs ar etwinning.net norādīto.
  • Jāveic reģistrācija Eiropas Skolu izglītības platformā (pamācība).
  • Jāpapildina savs profils ar aktuālo informāciju un jāpārliecinās, ka ir norādīta pareizā izglītības iestāde.
  • Savā profilā jāatzīmē, ka esat gatavs piedalīties eTwinning projektos.

Pieteikšanās dāvanai

Pēc visu darbību veikšanas, tu vari pieteikties iespējai saņemt dāvanā eTwinning Skolotāja kalendāru 2022./2023. mācību gadam. To var izdarīt, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu, kurai jāpievieno informācija par to, kā varam ar tevi sazināties, un ekrānuzņēmums no sava profila (ekrānuzņēmumā jābūt redzamam vārdam, uzvārdam un pievienotajai izglītības iestādei, attēli no citām platformas lapām netiks ņemti vērā).

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests pārbaudīs visu informāciju un apstiprinās reģistrācijas pieteikumus, ja būs tāda nepieciešamība.

Aktivitāte nav laika termiņa, taču tā turpināsies līdz brīdim, kamēr būs pieejami kalendāri. Kad attiecīgais pieteikumu skaits būs sasniegts, pieteikšanās anketa tiks slēgta.  

Kuri pedagogi var un nevar pieteikties dāvanai:

Lielākā daļa jaunā mācību gada kalendāri jau ir ceļā pie aktīvākajiem eTwinning sadarbības projektu īstenotājiem, tāpēc šie pedagogi nevarēs pretendēt uz otra kalendāra saņemšanu.

Pieteikties var pedagogi visu vecumu posmu un mācību priekšmetu pedagogi, kuri bija reģistrēti etwinning.net platformā. eTwinning Nacionālais atbalsta dienests pieteikumu apstiprinās, ja:

  • Pedagogs būs reģistrējies jaunās platformas eTwinning sadaļai.
  • Pedagogs būs norādījis aktuālo izglītības iestādi (var norādīt visas, kurās strādā).
  • Pedagogs būs atzīmējis, ka ir pieejams eTwinning projektiem.

Priekšroka tiks dota pedagogiem, kuri nestrādā eTwinning Skolās, nav eTwinning vēstnieki. Par dāvanas saņemšanu visi pedagogi tiks informēti e-pastā.

 

Attēla autors un avots: Linda Muižniece (eTwinning).

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi