Izvēlne

eTwinning balva

Ja Tavs īstenotais projekts ir saņēmis Nacionālo kvalitātes sertifikātu, Tev ir iespēja projektu pieteikt Nacionālajai eTwinning balvai! Projektu konkurss notiek katru gadu – augustā un septembrī. Konkursa finālisti piedalās eTwinning Eiropas konferencē un saņem arī papildu balvas visai projekta komandai.

Uz leju

Skolotājus, kuri 2021./2022. mācību gadā īstenojuši eTwinning projektus, aicinām līdz 2022. gada 6.septembrim savus projektus pieteikt konkursam “Nacionālā eTwinning balva 2022”. Konkursam var pieteikt gan starptautiskos projektus (projekta dibinātāji no 2 dažādām valstīm), gan nacionālos projektus (projektu dibina 2 skolotāji no Latvijas), kuri ieguvuši eTwinning Nacionālo kvalitātes sertifikātu. Konkursa mērķis ir identificēt labās prakses piemērus eTwinning projektu īstenošanā Latvijā un apbalvot veiksmīgākos projektu īstenotājus.

Lejupielādēt konkursa nolikumu (PDF)
Lejupielādēt vērtēšanas kritērijus (PDF)

Dalībnieki
Termiņi
Kritēriji
Balvas

Konkursam projektu var pieteikt jebkurš eTwinning skolotājs, kurš iepriekšējā mācību gadā (2021./2022. – šī gada balvai) īstenojis eTwinning projektu un par to saņēmis eTwinning Nacionālo kvalitātes sertifikātu.

Konkursam var pieteikt gan nacionālo sadarbības projektu (abi projekta dibinātāji ir no Latvijas), gan starptautisko (projekta dibinātāji ir no divām dažādām valstīm).

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi