Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

eTwinning diena 2018

07/05/2018  |  Notikumi

9. maijā atzīmēsim eTwinning dienu un eTwinning pavasara kampaņas noslēgumu. Aicinām ikvienu eTwinning dalībnieku pievienoties un atzīmēt šī eTwinning gada tēmu – kultūras mantojumu.

Lai atzīmētu eTwinning un kultūras mantojumu skolās, aicinām skolotājus kopā ar skolēniem radoši radīt savu versiju kādam Eiropas mākslas darbam!

Kā iesaistīties?

Izvēlieties kādu mākslas darbu. Resursiem varat izmantot Europeana datu bāzi, kurā atrodami mākslas darbi. Tās var būt pasaulslavenas Eiropas gleznas vai arī kāds tavā reģionā zināms mākslas darbs. Mākslas darba savu versiju var veidot kā dzīvo bildi, radot video vai sakombinējot divus mākslas darbus vienā.

Iedvesmai vari aplūkot eTwinning balvu saņēmušo projektu “Tu esi glezna”.

Atceries pievienot atsauci oriģinālajam mākslas darbam un kopīgo savu rezultātu ar eTwinning kopienu, izmantojot tēmturi #eTwinningDay. Mēs apkoposim darbus un izvietosim tos e-galerijā.

Aicinām ikvienu pievienoties un radīt! Priecīgu eTwinning dienu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt