Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

eTwinning kartītes – noderīgs rīks projektu plānošanā

14/12/2022  |  Notikumi
eTwinning kartītes un to niepakojumi uz galga kopā ar atvērtu plānotāju un pildspalvu.

2021. gada pavasarī eTwinning radīja jaunus projektu plānošanas rīkus – projektu plānošanas un projektu aktivitāšu kartītes. Šīs kartītes ir guvušas lielu atsaucību skolotāju vidū un palīdzējušas izplānot ļoti daudz projektu. Drukātās kartītes jau sen aizceļoja pie skolotājiem un eTwinning skolām, tāpēc šogad nolēmām, ka mūsu krājumi ir jāpapildina. Šī gada rudenī klajā nāca atjaunotās kartītes, kuras tagad ir pieejamas arī mūsu tīmekļa vietnē.

Vai jaunā laiduma esamība nozīmē, ka vecās kartītes vairs nav derīgas? Nebūt nē. Galvenās izmaiņas kartītēs skat tikai dizainu un informāciju, kas attiecas uz eTwinning platformām. Kartiņu saturs kopumā nav mainījies. Abu laidumu kartītes ir pilnībā izmantojamas eTwinning sadarbības projektu plānošanā. Zemāk vari iepazīties ar jaunajām kartītēm, kuras ir ievietotas arī eTwinning Latvija tīmekļa vietnē zem sadaļas “Iesaisties”.

Projektu plānošanas kartītes

Projekta plānošanas kartītēs ir atspoguļoti projekta plānošanas posmi no mūsu projektu rokasgrāmatas un tām papildus ir pievienoti arī 4 projektu plānu piemēri dažādiem vecumposmiem. Tās vislabāk var izmantot, palīdzot projektos nepieredzējušam kolēģim iziet cauri plānošanas procesam secīgi neizlaižot posmus. Tad iespējams arī pieredzējušajam kolēģim katrā no posmiem padalīties ar savu pieredzi. To ieteicams lietot kopā ar projekta plānošanas lapu, kurā savu projekta ideju aprakstīt.

Projekta plānošanas kartītes (PDF)

Projekta aktivitāšu kartītes

Projekta aktivitāšu kartītes palīdzēs jau, veidojot laika un aktivitāšu plānu. Komplektā ietvertas 10 dažādas aktivitātes, kuras skolotāji bieži izmanto savos eTwinning projektos. Kartītēs esam ierakstījuši arī iemeslu, kāpēc šī aktivitāte būtu nozīmīga projekta un tas var palīdzēt skolotājam izvēlēties savam projektam atbilstošākās aktivitātēs sava pedagoģiskā mērķa un projekta galaprodukta sasniegšanai.

Projekta aktivitāšu kartītes (PDF)

Kur atrast kartītes?

Kartītes ir pieejamas jebkuram interesentam eTwinning Latvija tīmekļa vietnē sadaļā “Iesaisties” pie informācijas materiāliem vai spiežot uz kādu no iepriekš norādītajām saitēm. Droši apskati kartītes, saglabā tās savā datorā un izmanto ik reizi, kad plāno jaunu sadarbības projektu!

Drukātās kartītes ierobežotā apjomā saņems eTwinning skolas un eTwinning vēstnieki, kā arī kartītes turpmāk palīdzēs visiem eTwinning kursu dalībniekiem mācīties! Šīs kartītes ir speciāli radīts rīks, lai palīdzētu skolotājiem plānot mācību projektus, tāpēc kartītes tiks izmantotas dažādās eTwinning mācībās klātienē.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi