Izvēlne

eTwinning Live mācības

eTwinning Live piedāvā apgūt Tevi interesējošās tēmas tiešsaistē, neizejot no mājām. Izvēlies kādu no piedāvātajiem tiešsaistes semināriem vai vairāku nedēļu mācībām, piedalies, gūsti zināšanas un saņem sertifikātu par padarīto!

arrow down

Populārākās profesionālās pilnveides iespējas eTwinning Live ir tiešsaistes apmācības (LE-Learning Events) un tiešsaistes semināri (OS-Online Seminars). Pieteikšanās apmācībām un semināriem – autorizējoties eTwinning Live portālā, profesionālās pilnveides sadaļā. Pēc veiksmīgas apmācību vai semināra beigšanas, eTwinning Centrālais atbalsta dienests dalībniekiem izsniedz apliecinājumu par dalību.

 

Tiešsaistes apmācības
Tiešsaistes semināri

Tiešsaistes apmācības ir īsi, intensīvi pasākumi tiešsaistē, kas iepazīstina ar konkrētu tēmu, veicina idejas, palīdz attīstīt iemaņas un neprasa lielu laika ieguldījumu.

Katrās tiešsaistes apmācības 4-5 dienas notiek aktīvs darbs un diskusijas, pēc tam 4-5 dienas – laiks pārdomām un individuālajam darbam. Materiāli atrodas tiešsaistē, un tiem var piekļūt jebkurā sev ērtā brīdī.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.