Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

eTwinning nedēļas 2018: Skolotāji atzīmē Eiropas daudzveidīgo kultūras mantojumu

01/10/2018  |  Notikumi

Šī gada eTwinning nedēļu kampaņas laikā no 1.līdz 24.oktobrim ikviens dalībnieks tiek aicināts izveidot projektus par tēmu “Kultūras mantojums”, kā arī piedalīties vairākos interaktīvos pasākumos.

eTwinning nedēļās dalībniekiem paredzēts plašs aktivitāšu klāsts, kuru fokuss ir kultūras mantojums. Tiešsaistē notiks ekspertu uzrunas, projektu tirdziņi un veselu dienu tiešsaistes konference, kas vedīs cauri projekta izveidei.

Kampaņa sāksies 1. oktobrī, un tās pirmais, ievada seminārs būs Eiropas vēstures māja, kas notiks 2. oktobrī. Vēl viens tiešsaistes seminārs par kultūras mantojumu kopā ar Europeana notiks 4. oktobrī. Konferencē, kas tiešsaistē ilgs visu dienu, eTwinning dalībniekiem būs iespēja mācīties labāko praksi no eTwinning ekspertiem, kā arī piedāvāt kolēģiem savas projektu idejas.

Kampaņas laikā eTwinning dalībniekiem būs pieeja īpašam partneru meklēšanas forumam, kurā skolotāji varēs kopīgot idejas un veidot kontaktus, lai izveidotu paši savus kultūras mantojuma projektus.

eTwinning nedēļu laikā paredzēti šādi pasākumi:

  • Ievada tiešsaistes seminārs par šo tēmu ar Lorencu Bragardu no Eiropas Vēstures nama 2.oktobrī
  • Eksperta uzruna par kultūras mantojumu – Milena Popova no Europeana 4.oktobrī
  • Tiešsaistes konference visas dienas garumā sestdien, 20. oktobrī no pl. 10:00 līdz 17:00
  • Kampaņas ietvaros notiks īpašs partneru meklēšanas forums, kurā varēsi dalīties idejās un atrast partneri savam projektam.
  • Tiešsaistes straumēšana no ikgadējās konferences atklāšanas ar Sneškas Kvalīgas-Mihailovičas (Europa Nostra ģenerālsekretāres) uzrunu par kultūras mantojumu ceturtdien, 25. oktobrī pl. 14:00 CET – seko straumēšanai šeit (norādītajā laikā atjaunini saiti).
  • Tiešsaistes tests, kurā ikviens eTwinning dalībnieks var piedalīties un laimēt balvas

Ienāc kampaņas lapā (autorizējoties ar saviem eTwinningd datiem) un uzzini vairāk!

Vēlies eTwinning nedēļu aktivitātes apvienot ar Programmēšanas nedēļu? Esam izveidojuši mācību plānus un aktivitātes, kā kultūras mantojuma tēmu iekļaut programmēšanā! Izmanto tos vai kopā ar saviem skolēniem piedalies “100-gades programmēšanas stundā”, kas palīdzēs iepazīties ar programmēšanas pamatiem un vienlaicīgi atjaunot zināšanas par Latvijas vēstures notikumiem un personībām.

Ja tev ir ideja projektam par Kultūras Mantojumu un vēlies piedalīties eTwinning nedēļu kampaņā, iesniedz savu projekta pieteikumu līdz 25. oktobrim un neaizmirsti pievienot tēmturi #eTwForCulture.

Satiksimies eTwinning nedēļās un kopīgi atzīmēsim mūsu Eiropas kultūras mantojumu.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi