Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

eTwinning nedēļas 2022: kopīgs ceļš uz kvalitatīvu projektu

28/09/2022  |  Notikumi
eTwinning nedēļas 2022: kopīgs ceļš uz kvalitatīvu projektu

Šonedēļ sākās jaunā eTwinning rudens kampaņa “eTwinning nedēļas 2022”, kas veltīta gada tēmai un piedāvās dažādus tiešsaistes pasākumus jaunu kvalitatīvu projektu izstrādei. Kampaņa ilgs līdz 20. oktobrim European School Education platformā.

Rudens kampaņa pievēršas jaunu, kvalitatīvu projektu plānošanai par gada tēmu – Jaunais Eiropas Bauhaus. Kampaņas galvenais uzdevums ir sniegt atbalstu pirmo projekta soļu realizēšanā. Šogad eTwinneriem tiek piedāvāti projektu partneru tirdziņi, noderīgi padomi no eTwinning vēstniekiem, vebināri par gada tēmu un vieta domubiedru meklēšanai, projektu ideju un aktivitāšu apspriešanai.

Kampaņas lapa ESEP

Aktivitātes kampaņas laikā

Visas eTwinning nedēļu aktivitātes bāzēsies jaunās eTwinning platformas grupā, kurai var pievienoties jebkurš eTwinning reģistrēts lietotājs. Tur iespējams atrast informāciju par plānotajiem pasākumiem, apskatīt interaktīvo kampaņas karti, interaktīvo kalendāru ar padomiem, diskutēt grupās un meklēt partnerus projektiem.

Padomi no vēstniekiem

Katru dienu visas kampaņas garumā tiks publicēts jauns padoms no eTwinning vēstnieka, kas palīdzēs izveidot kvalitatīvāku projektu. Ar savām zināšanām dalās vēstnieki no Somijas, Spānijas, Portugāles, Polijas un Slovākijas. Padomi iedalīti piecās kategorijās, kas atbilst eTwinning projektu vērtēšanas kritērijiem.

Interaktīvā karte

Padomus vari meklēt arī sociālajos medijos, izmantojot mirkļbirkai #eTw4Future.

Vebināri

Kampaņas ietvaros norisināsies divi vebināri:

Laiks: 7. oktobra plkst. 17:00-18:00 (pēc LV laika)
Tēma: “Beautiful Schools with STEM in blended learning spaces”
Darba valoda: angļu

Šis interaktīvais vebinārs, ko vadīs STEM un “Skolas un jaunā Eiropas Bauhaus” eTwinning grupu moderatori, sniedz ieskatu dažādu mācību telpu apvienošanas metodēs, lai radītu saistošu mācību pieredzi. Vebinārs iepazīstinās dalībniekus ar labo praksi, kvalitatīvas mācību vides veidošanā. Kā arī dalībniekiem būs iespēja radoši darboties un izstrādāt vienu vienkāršu sadarbības aktivitāti vebināra laikā.

Laiks: 12. oktobra plkst. 17:00-18:00 (pēc LV laika)
Tēma: “Sustainable learning spaces and schoolyards as “cool islands””
Darba valoda: angļu

Eksperti ilgtspēja jomā apvienos spēkus un kalpos kā iedvesmas avots skolotājiem, daloties ar labo praksi un padomiem. Vebinārs ir apvienots ar meistarklasi, tādejādi tā dalībnieki iegūs ne tikai teorētiskas zināšanas un iepazīsies ar projektu pieredzi Francijā un Spānijā, bet arī paši varēs radīt idejas, kā ieviest ilgtspējas mērķus savās skolās.

Projektu partneru meklēšana

Kampaņas ietvaros norisināsies divi projektu partneru tirdziņi, kuru laikā būs iespējams atrast idejas, partnerus un uzsākt projektus par gada un citām tēmām vai piemeklēt partnerus attiecīgajam vecuma posmam. Pirmajā tikšanās reizē dalībnieki meklēs un formulēs idejas, bet otrajā tirdziņā jau prezentēs tās citiem, uzņems jaunus dalībniekus un sāks veidot aktivitāšu plānus projektiem.

Paralēli būs pieejamas ideju galerijas, asinhronās vides projektu idejām un partneru meklēšanai un daudz kas cits. Apmeklē eTwinning rudens kampaņas lapu, lai uzzinātu vairāk!

Par eTwinning nedēļām

Kā katru gadu kopš eTwinning darbības uzsākšanas, Eiropā notiek īpašas eTwinning nedēļas. Šādas nedēļas tiek organizētas kampaņas, lai ne tikai aktivizētu eTwinning iesaistīto skolotāju un skolēnu rosīšanos jaunu projektu veidošanā, bet arī informētu plašāku sabiedrību par iespējām, ko piedāvā dalība eTwinning – skolu partnerību Eiropā veidošanas programmā ar nolūku veidot projektus, integrējot tos mācību procesā.

 

Informācija iegūta no eTwinning Europe.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi