Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

eTwinning nedēļas 2023: “Inovācijas un izglītība” un “Labbūtība izglītības iestādēs”

14/09/2023  |  Notikumi
Trīs mazas meitenes glezno mākslas studijā.

No 25. septembra līdz 20. oktobrim eTwinning nedēļas atspoguļos gada tēmu “Inovācijas un izglītība” un sasaistīs to ar 2024. gada tēmu “Labbūtība izglītības iestādēs”. Kampaņa “eTwinning nedēļas” norisināsies gada tēmai speciāli izveidotā grupā Eiropas Skolu izglītības platformā. Gan skolotājiem, gan skolēniem būs pieejami iedvesmojoši resursi, aktivitātes un tīmekļsemināri interaktīvas spēļu zonas veidā.

Plānotās aktivitātes

eTwinning nedēļas norisināsies no 25. septembra līdz 20. oktobrim, un tās ietvers eTwinning dalībniekiem paredzētas aktivitātes un tīmekļseminārus par tematu “Inovācijas un izglītība”, īpašu uzmanību pievēršot skolotāju un skolēnu labbūtībai. Šogad kampaņa būs daudz plašāka nekā tikai inovācijas izglītības iestādēs, par prioritāti izvirzot skolēnu un skolotāju holistisku attīstību, izmantojot tādas labbūtības prakses kā apzinātība, sociāli emocionālā mācīšanās un pašaprūpe.

Ikgadējā grupā “Inovācijas un izglītība – mākslīgais intelekts, radošums un labklājība ar eTwinning” eTwinneri atradīs interaktīvu spēļu karti, kas rosina viņus pārdomāt tādas svarīgas tēmas kā mākslīgais intelekts, radošums skolā un personības attīstība, vienlaikus motivējot visus apmainīties ar idejām, labo praksi un viedokļiem. Katrā kartes līmenī eTwinneri atradīs dažādas aktivitātes, rakstus un iedvesmojošus materiālus par “Inovācijām un izglītību” un “Labbūtība izglītības iestādēs”.

Kampaņas laikā dalībnieki var piedalīties arī vairākos tīmekļsemināros par tādām tēmām kā personīgā un sociālā attīstība, skolēnu integrācija un mākslīgais intelekts.

eTwinneri tiks aicināti arī dalīties ar fotoattēliem, video un sasniegumiem, kas saistīti ar kampaņu, kā arī dalīties ar savu pieredzi, veicinot labklājību izglītībā.

Kopīgi dalībnieki strādās, lai veidotu gaišāku un noturīgāku rītdienu saviem skolēniem un skolām.

Sekojiet līdzi mūsu sociālajiem medijiem un gatavojieties rotaļām, vienlaikus mācoties par inovācijām un labbūtību izglītības iestādēs!

Par eTwinning nedēļām

Kā katru gadu kopš eTwinning darbības uzsākšanas, Eiropā notiek īpašas eTwinning nedēļas. Šādas nedēļas tiek organizētas kampaņas, lai ne tikai aktivizētu eTwinning iesaistīto skolotāju un skolēnu rosīšanos jaunu projektu veidošanā, bet arī informētu plašāku sabiedrību par iespējām, ko piedāvā dalība eTwinning – skolu partnerību Eiropā veidošanas programmā ar nolūku veidot projektus, integrējot tos mācību procesā.

 

Informācijas avots: ESEP

Attēla autors un avots: Vlada Karpovich no Pexels.com

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi