Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

eTwinning nedēļas: Klimata pārmaiņas un vides izglītība

01/10/2020  |  Notikumi

Šī gada eTwinning nedēļās no 28. septembra līdz 25. oktobrim koncentrēsimies uz klimata pārmaiņām un vides izglītību, un to, kā eTwinning dalībnieki var uzzināt vairāk par šī gada tematu.

Šīs kampaņas mērķis ir mudināt eTwinning skolotājus izstrādāt kvalitatīvus projektus par klimata pārmaiņu un vides izglītības tēmu. Kampaņas fokuss ir nodrošināt iedvesmu un padomus par to, kā sākt un izstrādāt eTwinning projektu kā virtuālu klasi.

Mēs esam izveidojuši speciālu kampaņas lapu, kurā var iepazīties ar pasākumiem, aktivitātēm un resursiem nākamā klimata pārmaiņu projekta uzsākšanai.

Kampaņas laikā notiks šādas aktivitātes:

Ja tev kampaņas laikā ir radusies ideja projektam par klimata pārmaiņām, līdz svētdienai, 2020. gada 25. oktobrim, to vari iesniegt eTwinning Live. Pārliecinies, ka esi uzklikšķinājis uz kampaņas pogas sava projekta apraksta formas beigās un pievieno tēmturi #eTw4climate sava projekta nosaukumā!

Autorizējies savā eTwinning Live profilā un nāc uz kampaņas lapu, lai uzzinātu vairāk! Tur pieejami mācību materiāli, projektu sagataves par klimata pārmaiņu tēmu, kā arī citi palīgmateriāli!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi