Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

eTwinning Plus valstu saimei pievienojas Jordānija

26/02/2018  |  Aktuāli izglītībā

eTwinning Centrālais atbalsta dienests Briselē informē, ka eTwinning Plus valstu saimē papildus Ukrainai, Gruzijai, Armēnijai, Azerbaidžānai, Moldovai un Tunisijai tagad darbojas arī skolotāji no Jordānijas. Arī viņiem tagad ir iespēja iesaistīties projektos, izmantot dažādās profesionālās pilnveides iespējas un iesaistīties citās kopienas aktivitātēs.

Lai eTwinning Live platformā varētu atrast skolotājus no Jordānijas, savā profilā jāatzīmē, ka esi “pieejams eTwinning Plus projektiem”.

Noskaties video, kurā Tala Svaiza, Karalienes Ranias Al Abdulas Madrasati izglītības iniciatīvas un Jordānijas eTwinning Plus partneru atbalsta aģentūras direktore, Jakobs Arts, Eiropas Savienības delegācijas Jordānijā atašejs un izglītības un jaunatnes programmas vadītājs, kā arī Maikls Toičs, Skolu un daudzvalodību vadītājs Izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras ģenerāldirektorātā stāsta par Jordānijas pievienošanos eTwinning Plus.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt