Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

eTwinning Plus valstu saimei pievienojas Jordānija

26/02/2018  |  Aktuāli izglītībā

eTwinning Centrālais atbalsta dienests Briselē informē, ka eTwinning Plus valstu saimē papildus Ukrainai, Gruzijai, Armēnijai, Azerbaidžānai, Moldovai un Tunisijai tagad darbojas arī skolotāji no Jordānijas. Arī viņiem tagad ir iespēja iesaistīties projektos, izmantot dažādās profesionālās pilnveides iespējas un iesaistīties citās kopienas aktivitātēs.

Lai eTwinning Live platformā varētu atrast skolotājus no Jordānijas, savā profilā jāatzīmē, ka esi “pieejams eTwinning Plus projektiem”.

Noskaties video, kurā Tala Svaiza, Karalienes Ranias Al Abdulas Madrasati izglītības iniciatīvas un Jordānijas eTwinning Plus partneru atbalsta aģentūras direktore, Jakobs Arts, Eiropas Savienības delegācijas Jordānijā atašejs un izglītības un jaunatnes programmas vadītājs, kā arī Maikls Toičs, Skolu un daudzvalodību vadītājs Izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras ģenerāldirektorātā stāsta par Jordānijas pievienošanos eTwinning Plus.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi