Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

eTwinning projektu diena Lībagu sākumskolā

09/05/2019  |  Notikumi

Šā gada 8. maija pēcpusdienā viena no eTwinning skolām – Lībagu sākumskola, ieskandināja 9. maijā gaidāmo eTwinning dienu ar savu “eTwinning projektu skati 2019”. Pasākuma laikā tika īsi prezentēti 11 Lībagu sākumskolas eTwinning projekti, kuros kopā piedalījās 6 skolotāji un 56 skolēni. Skolai 2018./2019. mācību gadā izdevies īstenot gan nacionālus, gan starptautiskus projektus. To ietvaros skolēni sūtījuši kartiņas uz svētkiem, svinējuši Latvijas simtgadi, mācījušies gatavot salātus, veidojuši savu recepšu grāmatu, ko uzdāvināja Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, pētījuši planētas un domājuši par savas planētas saglabāšanu, lepojušies ar sev tuvumā esošajiem apskates objektiem un veidojuši savus pūķus. Skolēniem pie Latvijas skolu partneriem pat bija izdevies aizbraukt ciemos.

Pēc projektu prezentācijām tika organizētas katra projekta darbnīcas un visi skolas skolēni, skolotāji un viesi sadalījās vairākās grupās, lai apmeklētu visas darbnīcas.

Darbnīcu ietvaros skolēni lika puzles, risināja dažādus uzdevumus un krustvārdu mīklas saistībā ar projektu, sacentās Kahoot virtuālajā viktorīnā par vecvārdiem, pētīja planētas ar mobilās lietotnes Quiver palīdzību, bija arī iespēja pārbaudīt savas zināšanas par Latviju un tās pilsētām.

Pēc katras darbnīcas apmeklējuma, tās dalībnieki sniedza atgriezenisko saiti par to, kas viņiem vislabāk patika katrā no darbnīcām. Pasākuma noslēgumā visi pulcējās aktu zālē, lai apbalvotu skolotājus un skolēnus un kopīgi ģenerētu idejas jauniem projektiem. Iedvesmojušies no redzētā, skolēni aktīvi piedalījās ar savām idejām – kāds vēlējās pētīt visumu, cits uzzināt vairāk par slimībām un vēl kāds pētīt un iestudēt dažādas dejas. To visu iemūžināja arī vietējie mēdiji.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi