Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Aicina piedalīties vebinārā par eTwinning projektu īstenošanas pieredzi pirmsskolā

05/01/2023  |  Notikumi
Pieaugušais palīdz bērnam kāpt pa slīpu koka stumbru
Oleksandr Pidvalnyi, publicēts Pexels.com

Pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogus, vadību un citus interesentus aicina šī gada 25. janvārī plkst. 18.00 piedalīties bezmaksas vebinārā “eTwinning nacionālo un starptautisko sadarbības projektu pieredze pirmsskolās”. Pasākumā pusotras stundas garumā pedagogi varēs iepazīties ar veiksmīgi īstenotiem nacionāla un starptautiska līmeņa eTwinning sadarbības projektiem pirmsskolās, papildināt savas zināšanas un darba metodes, lai labāk īstenotu savus sadarbības projektus.

Vebinārā ar savu pieredzi dalīsies trīs pirmsskolas iestāžu pārstāves, kuras diskutēs un dalīsies pieredzē par dažādām tēmām, uzsverot savu pozitīvo pieredzi un norādot arī uz aspektiem, kuriem jāpievērš uzmanība, lai projekts būtu veiksmīgs:

Dita Holla (Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” skolotāja) ir piedalījusies projekta “ICT, SΤΕΑΜ and robotics in preschool education: A more attractive way for learning!”, kurš 2022. gadā iekļuva eTwinning Nacionālās balvas finālā, īstenošanā. Savā pārstāvētajā izglītības iestādē Dita ir īstenojusi jau vairākus Erasmus starptautiskos projektus par robotiku un STEAM priekšmetiem. Izglītības iestāde aktīvi darbojas kā ekoskola. 2021. gadā Alūksnes PII “Sprīdītis” pirmo reizi ieguva “eTwinning Skola” statusu.

Kristīne Salīte (Ludzas novada Blontu pagasta pirmskolas izglītības iestādes skolotāja) līdz šim ir īstenojusi vienu eTwinning sadarbības projektu “Vistas dzīves cilks”, kurš 2022. gadā kļuva par eTwinning Nacionālās balvas uzvarētāju nacionālo projektu kategorijā. Projekts ieguva arī skatītāju simpātiju balvu.

Anna Baltrūne (Daugavpils pilsētas 21. pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja), īstenojusi 9 nacionāla un starptautiska mēroga sadarbības projektus par dabas, emociju, svētku, drošības noteikumu un citām tēmām.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “eTwinning nacionālo un starptautisko sadarbības projektu pieredze pirmsskolās”
Laiks:
2023.gada 25.janvāris plkst. 18:00 – 19:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebinārs tiks ierakstīts, video ieraksts tiks publicēts YouTube un šīs tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 Aktuālie eTwinning pasākumi pirmsskolas mēneša laikā

Pirmsskolas izglītības mēneša ietvaros Nacionālais atbalsta dienests piedāvā:

 

Attēla autors un avots: Oleksandr Pidvalnyi, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi