Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

Vidusskolu skolotājus aicina pieteikties eTwinning semināram Bratislavā

13/02/2023  |  Pieteikšanās mācībām
Cilvēku grupa strākdā, sasēdušies ap galdu, un fonā kād sraksta uz tāfeles.

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina profesionālo izglītības iestāžu un vidusskolu pedagogus, līdz 1. martam pieteikties starptautiskam semināram “Innovation in Secondary Education”. Pretendentam nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā, bet ir jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam un interesei īstenot starptautisku eTwinning projektu!

Mācības no 2023. gada 18. līdz 20. maijam notiks Bratislavā, Slovākijā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 1.marts (plkst. 9:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Semināru organizē Slovākijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm un kopīgi diskutēt, kā pārvarēt grūtības un izaicinājumus projektu īstenošanā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs Eiropas Skolu izglītības platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Semināra programmas uzmetums (PDF)

Prasības pretendentiem:

 • profesionālās izglītības iestādes vai vidusskolas skolotājs (priekšroka tiks dota profesionālo izglītības iestāžu skolotājiem);
 • reģistrējies  school-education.ec.europa.eu (pamācība);
 • ir idejas sadarbības projektiem;
 • var sazināties angļu valodā;
 • pēc semināra gatavs īstenot starptautisku eTwinning projektu savā izglītības iestādē;
 • gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas, kas nav sociālo mediju ieraksti, 3 mēnešu laikā pēc pasākuma);
 • uz mācībām līdzi jāņem savs portatīvais dators.

Līgums un izmaksas:

 • Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA), kurā apņemas:
  • piedalīties visās pasākuma aktivitātēs,
  • īstenot eTwinning projektu,
  • izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas, kas nav sociālo mediju ieraksti, 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).
 • JSPA sedz semināra transporta izmaksas, dalības maksu, viesnīcas, ēdināšanas izdevumus un ceļojuma apdrošināšanu.
 • JSPA nodrošina transporta biļetes – pēc līguma slēgšanas JSPA iegādājas un dalībniekam nosūta lidojuma biļetes.
 • JSPA sedz dalībnieka sabiedriskā transporta izmaksas Slovākijā, pēc tam, kad dalībnieks aģentūrai iesniedz transporta biļetes/ čekus.

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Innovation in Secondary Education”
Laiks: 2023. gada 18. – 20. maijs
Vieta: Bratislava, Slovākija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 2 skolotāji no Latvijas (priekšroka tiks dota profesionālo izglītības iestāžu skolotājiem)

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Seminārs Bratislavā”) vai zvanot uz 67356252.

 

Fotogrāfijas autors un avots: Monstera no Pexels.com (Creative Commons licence)

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi