Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

eTwinning skolotāju attālinātas mācīšanās pieredze – sadarbības spēks

24/03/2020  |  Aktuāli izglītībā

Mums katram ir sava pieredze, kā organizējam mācīšanos attālināti. Mēs piedāvājam eTwinning redzējumu! Šoreiz par sadarbības un komandas spēku.

Vienojieties par attālinātās mācīšanās noteikumiem!

Kad esat izvēlējušies platformu, rīkus un saplānojuši uzdevumus, ir svarīgi izveidot arī noteikumus par savstarpējo sadarbošanos virtuālajā vidē! Par to, ka jāievēro termiņi, par to, ka tiek noteikts konkrēts laiks tam, kad ar skolotāju var sazināties tiešsaistē u.tml.

Sadarbojies ar kolēģiem!

Nemēģini visu izdarīt viens! Tev ir lieliski kolēģi, kuri māca tos pašus skolēnus. Apsēdieties un plānojiet kopā! Varbūt 7.klases skolēni ar viena lielāka uzdevuma veikšanu var sasniegt plānotos rezultātus vairākos mācību priekšmetos! Lai rezultāts būtu efektīvāks, ar kolēģiem vienojieties arī par to, kādu platformu un kādus rīkus izmantosiet! Apziniet viens otra stiprās puses un nebaidieties lūgt palīdzību!

Reflektē ar kolēģiem!

Pārrunā kā katram veicas, kas sanāk, kas neizdodas, kā to uzlabot! Dari to regulāri! Vienojieties par laiku un veidu, kad un kā sarunāsieties! Tas ir tiešām spēcīgs instruments, lai mācītos, pašpilnveidotos un uzlabotu rezultātus.

Padomā par vecāku iesaisti!

Skaidri formulējiet to, ko jūs kā skola sagaidāt no vecākeim šajā periodā! Jo skaidrāk dosiet ziņu vecākiem par to, ko no viņiem sagaidāt, jo lielākas ir cerības uz atbalstu! Ir svarīgi skaidrot vecākiem, ka jūs negaidāt, ka viņi mācīs savus bērnus un tajā pat laikā viņiem jādod skaidrus norādījumus, kas ir tas, ko viņi var darīt. Atceries, ka arī vecākiem šī ir stresa situācija un vairākums vecāku nav pedagogu – viņiem ir tikai viņu pašu pieredze skolas solā, tāpēc esi iecietīgs un atbalsti viņus ar ieteikumiem!

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes.

Lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un pamatfunkcijas, tajā tiek izmantotas gan pirmās, gan trešās puses obligāti nepieciešamās sīkdatnes.
Nolūkā uzlabot tīmekļa vietnes funkcionalitāti un saturu, ar Jūsu piekrišanu papildus šajā tīmekļa vietnē var tikt izmantotas gan pirmās puses statistikas sīkdatnes, analizējot apmeklējumu statistiku, gan trešās puses sociālo mediju sīkdatnes, darot pieejamus šajā tīmekļa vietnē izvietotos video materiālus.

Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatnēm.

Sīkdatņu iestatījumi