Izvēlne
Atgriezties uz ziņām uz ziņām

eTwinning skolotāju attālinātas mācīšanās pieredze – sadarbības spēks

24/03/2020  |  Aktuāli izglītībā

Mums katram ir sava pieredze, kā organizējam mācīšanos attālināti. Mēs piedāvājam eTwinning redzējumu! Šoreiz par sadarbības un komandas spēku.

Vienojieties par attālinātās mācīšanās noteikumiem!

Kad esat izvēlējušies platformu, rīkus un saplānojuši uzdevumus, ir svarīgi izveidot arī noteikumus par savstarpējo sadarbošanos virtuālajā vidē! Par to, ka jāievēro termiņi, par to, ka tiek noteikts konkrēts laiks tam, kad ar skolotāju var sazināties tiešsaistē u.tml.

Sadarbojies ar kolēģiem!

Nemēģini visu izdarīt viens! Tev ir lieliski kolēģi, kuri māca tos pašus skolēnus. Apsēdieties un plānojiet kopā! Varbūt 7.klases skolēni ar viena lielāka uzdevuma veikšanu var sasniegt plānotos rezultātus vairākos mācību priekšmetos! Lai rezultāts būtu efektīvāks, ar kolēģiem vienojieties arī par to, kādu platformu un kādus rīkus izmantosiet! Apziniet viens otra stiprās puses un nebaidieties lūgt palīdzību!

Reflektē ar kolēģiem!

Pārrunā kā katram veicas, kas sanāk, kas neizdodas, kā to uzlabot! Dari to regulāri! Vienojieties par laiku un veidu, kad un kā sarunāsieties! Tas ir tiešām spēcīgs instruments, lai mācītos, pašpilnveidotos un uzlabotu rezultātus.

Padomā par vecāku iesaisti!

Skaidri formulējiet to, ko jūs kā skola sagaidāt no vecākeim šajā periodā! Jo skaidrāk dosiet ziņu vecākiem par to, ko no viņiem sagaidāt, jo lielākas ir cerības uz atbalstu! Ir svarīgi skaidrot vecākiem, ka jūs negaidāt, ka viņi mācīs savus bērnus un tajā pat laikā viņiem jādod skaidrus norādījumus, kas ir tas, ko viņi var darīt. Atceries, ka arī vecākiem šī ir stresa situācija un vairākums vecāku nav pedagogu – viņiem ir tikai viņu pašu pieredze skolas solā, tāpēc esi iecietīgs un atbalsti viņus ar ieteikumiem!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot www.etwinning.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai saskaņā ar mūsu privātuma politiku.
Aizvērt